Hangi Web Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

• Seçmen sayısı
    93

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Evet sayın arkadaşlar ağırlıklı olarak hangi web tarayıcıyı (Browser) kullanıyorsunuz? Anketimize katılarak araştırmamıza katılın lütfen..

zuhall

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Mozilla Firefox ...Ayrıca mozillada IE Tab ile bazı sayfaları explorer iel görüntüleme şansı var.

İsrafil Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
bende yeni bir sistem olan maxthon kullanıcısıyım.gerçekten kısayolları ve sayfalar arasında geçişi çok güzel.reklam engelleyicisi ve şifre hatırlayıcılarıyla gerçekten ilgi çekici ve denemeye değer.bu arada forum yöneticilerimize bir şey sormak istiyorum TÜRKİYE NİN yapmış olduğu işletim sistemi PARDUS u neden tanıtmıyor ve kullanmıyoruz

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Ben kullanamıyorum Pardus. 2 yıl kllandım pardus harika bir sistem fakat autocad vb programları çalıştıramıyorum bu nedenle kullanamıyorum. Sadece multimedia ile ilgilenenlere tavsiye ederim ama..

Sedat Azizoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar Çevre Bilgi Sistemi ve E-Çevre izinleri için Internet Explorer'i kullanmanızı tavsiye ederim, onun dışında internet bağlantısında güvenlikten çok hıza önem veren Google Chorome'nin daha seri olduğu düşüncesindeyim.

Noyan Temuçin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
firefox firefox firefox tilki bu işin erbabıdır ayrıca tilki ilede e çevre izinlerine girebilirsiniz explorer çekirdeğini kullanarak
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
bu eklenti o işe yarar.

ben bir firefoxcuyum ve bunula gurur duyarım

Muhammet Eker

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve son olarak da İnternet Explorer tarayıcılarının hepsini kullandım ancak bana göre en kullanışlı olanı ve şuanda da kullandığım Maxthon internet tarayıcısı.