Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava Kalitesi Dağılım Modeli Programları ve Kullanım Sıkıntıları

Konu, 'ARŞİV' kısmında KaanDogukan tarafından paylaşıldı.

1. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

Arkadaşlar, ben ağırlıklı olarak hava kalitesi dağılım modellemeleri üzerine çalıştım.. pekçok çed ve emsiyon raporların bu konuda raporlamalar yapıyoruz sektörde. karşılaştığımız sıkıntılar ve bu konu hakkında iş yapabilen arkadaşlar burada bir araya gelebiliriz diye düşünüyorum..
    eğer hepimiz bu konu hakkında sıkıntılarımıza ortak çözümler bulabilirsek, dağılım modellemelerine yönelik yapılacak çalışmalar için ciddi bir proje çalışması yapılmasına yönelik sektör oluşturabiliriz..
    en azından bu konuda emek veren arkadaşlar yapılan çalışmaların karşılığını alacak zemini oluşturabilirler..

Gizem_ ve mahmut çiftçi bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...