Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında İbrahim Koçak tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Koçak

İbrahim Koçak CMNet Üyesi

Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler konusunda yardımcı olabilecek olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirler mi ?

2. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

Biyolojik baca filtreleri ile ilgili olarak www.ferkos.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Tüm forum üyeleri www.ferkos.com.tr adresini öğrendi :)

4. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

:) kusura bakmayın

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Yok estf. ne kusuru ancak forumda firmanızın tanıtımını yapacağınız daha iyi alanlar mevcut efendim :)

6. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

çözümler sunan bir yapımız var fevri davranmış yada acele etmiş olabilirim beni yönlendirebilirseniz sevinirim.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

https://www.cevremuhendisleri.net/forums/firma-tanıtımları.72/
    Elbette :) Bu alanda firmanızı tanıtabilir. Hangi konularda onlara destek çıkabileceğinizi belirtebilirsiniz.

8. Ali Çarboğa

Ali Çarboğa CMNet Üyesi

9. termoyapi

termoyapi CMNet Üyesi

ali bey harika. baktım süper doğrusu.

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...