• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hem çevre görevlisi hem de isg uzmanı olunur mu?

Hüseyin Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇimenCED Çevre Danışmanlık
Çevre görevlisi belgemi aldıktan sonra isg ve tmgd gibi belgelerin CV açısından önemli olduğu ve bununla birlikte artı maaş alınabildiğini duydum. Yakın bir zamanda İSG-B için tezsiz yüksek lisansa ön başvuruda bulundum ve sonrasında arkadaşımdan çevre görevli belgeni kullanırken isg uzmanı olarakta görev yapamazsın diye öğrendim. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

@Hurkan Coskun

Eksik bilgi vermeyelim.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine girerseniz sorunuzun cevabı mevcut.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yani danışmanlık firmasında iseniz yapamıyorsunuz. Ancak müstakil çevre görevlisi iseniz, İSG uzmanı olmanıza izin veriliyor aynı firmada.

Çevre görevlisi değil de sigorta sektör kodunda çevre mühendisi olarak yer alınca da uzmanlık yapabiliyor muyuz? İş güvenliği için sigorta kodu farklı mıdır? Çift sigortamı yapılıyor böyle bir durumda?

bende merak ediyorum. bi firmada çevre mühendisi olarak çalışıyorken başka bi firmada çevre görevlisi belgemi kullanabilir miyim