• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İnsan olduğumuzu hatırlamak...

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Katılım
11 Şub 2013
Konular
274
Mesajlar
6,803
Çözümler
7
Tepki puanı
12,552
Şehir
Gaziantep
Firma
-
Dün bu kardeşimiz "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında 1 Milyon TL kazandı. Bu ödülü kazanmak önemliydi ve hayalleri vardı ama en önemlisi insanlığımızı bize tekrar hatırlattı. Başına bazı üzücü durumlar gelmiş ama hiçbir zaman şikayet etmeden hayata sımsıkı sarılmış. Kardeşimizin yüzündeki gülümseme yaşadığımız olumsuzlukları unutturdu.

Biliyorsunuz deprem süreci atlattık. Hiç kolay olmadı ama toparlamaya başladık. Güzel dostlar biriktirmişiz ve biriktirmeye devam edeceğiz ama Çevre Mühendisleri olarak bizler birbirimizi bazen sığdıramıyoruz. Herşeyi sevgiyle yapın. Size "nasılsın" diyen birine iyi veya kötü de olsa halinizi anlatın. Hemen soruya odaklanmayın.

Allah herkesin kalbine göre versin. Kalbinizde güzellikleri yaşatın ve insanlığımızı unutmayalım. Bu kardeşimiz bize tekrar yaşamanın güzelliğini öğrettiği için teşekkür ederiz. Birbirimize sahip çıkalım.​

Yaşanılan her aksilik bir hediyedir.

Screenshot_20230910-230232_Instagram.jpg
 
Üst