• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri vol.4

Özgün Yağız ÖZGÖREN

Danışmanlık Grup Lideri
Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Nilsu Çevre Danışmanlık
Herkesse Merhaba ,

Diğer konunun fazla dolması nedeniyle ilan paylaşımı ve takibini buradan sürdüreceğiz.

Bilginize ...

FmIOwhGXEAkHy3k.jpeg

Merhaba,

Çevre mühendisi olarak aktif iş arayışındayım. Yaklaşık 3 yıllık çevre mühendisliği geçmişim var. 1-1,5 yıl kadar çevre laboratuvarında çalıştım ve şu an büyük bir fabrikada çevre, atık ve atıksu arıtma tesisi sorumlusu olarak çalışıyorum. Hem yasal denetimler hem de belgelendirme denetimlerinde çevre birimi olarak görev alıyorum.
Türkiye geneli tüm iş ilanlarını değerlendirebilirim.
İstenildiği taktir de CV'mi paylaşabilirim.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Mert L.Büyük bir fabrikadan kasıt nedir? Büyüklüğü kurumsallık ise bahsettiğiniz pozisyonlar için piyasanın üzerinde maaş veriyor olması lazım. Şahsen iş değişikliği yapmanızı tavsiye etmem. Birçok adayın uzun yıllar çalışıp gelmek istediği bir konumda olabilirsiniz. Kolaylıklar dilerim.

İş ilanları paylaşıldığında maaş aralıkları da paylaşılırsa sevinirim.

Hasbelkader birkaç ilana başvurma gafletinde bulundum. Meslektaşın meslektaşa yaptığı zulmü piyasada kimse yapmıyor.

Çevre laboratuvarı sektörüne ile çevre danışmanlığı sektörüne bakanlık tarafından asgari fiyat tarifesi gelmişken asgarinin bir tık üstü ücret teklif etmek sinekten yağ çıkarmaya benziyor.

Not: Meslekte on yılını doldurmakta olan çevreci.

Enerji, Maden, Sanayi ve Atık Sektörleri başta olmak üzere, tüm sektörlerde her türlü mühendislik ve danışmanlık projelerinde, Çevre Kanunu mevzuatları kapsamında pek çok kurum ve kuruluşa, çevresel konularda hizmet vermiş olan NOTA ÇEVRE kurucu ortakları, ÇED (özellikle hidroelektrik santraller (HES), madencilik faaliyetleri, havaalanları, turizm ve toplu konutlar ve sanayi tesisleri projeleri), izleme faaliyetleri, çevre danışmanlık, konularında uzmanlık ve tecrübe sahibidir.
Aranan Nitelikler:
- Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan,
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun veya Çevre Kanunu kapsamında yeterlilik belgesi bulunan,
- Çevre mevzuatına hâkim ve güncel olarak takip eden/edebilecek olan,
- Çevre yönetimi hizmeti yeterlik belgesine sahip veya hemen temin edebilecek,
- MS Office Programlarını (Word, Excel, Point) etkin kullanabilen,
- Projelerde sorumluluk alabilecek,
- Yaptığı çalışmaları düzenli olarak raporlayabilen,
- İkili ilişkileri iyi, iletişimde başarılı, özverili, öğrenmeye ve öğretmeye açık, diksiyonu düzgün ve pozitif, problem çözme yeteneğine sahip,
- Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,
- Aktif araç kullanan ve seyahat engeli bulunmayan,
- Danışmanlıkta tercihen erkek (askerlik engeli olmayan) deneyimli/deneyimsiz,
- ÇED alanında en az 2 yıl tecrübeli kadın/erkek
Sahada farklı sektörlere merakı olan, araştırmaya ve bilgi alışverişine açık, sorumluluk sahibi, işini benimseyen 2 mühendis takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. İlgilenenler info@notacevre.com mail adresine CV'lerini iletmeleri rica olunur.

Merhaba,
Balıkesir/Burhaniye de faaliyet gösterecek olan Toplama-Ayırma ve Geri Dönüşüm tesisimize çevre mevzuatına hâkim ve güncel olarak takip eden, MS Office Programlarını (Word, Excel, Point) etkin kullanabilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Aktif araç kullanan ve seyahat engelli olmayan çevre mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
İlgilenenler emreozdemir5@hotmail.com adresine CV’lerini iletmeleri rica olunur.

Odadan gelen ilanlari paylasabilir misiniz acaba? Ayrıca Kocaeli'de aktif olarak iş aramaktayım, ilgilenenler mail adresi gönderirse Cv gonderebilirim.

ÇMO iş ilanları 03/02/2023

Ekli dosyalar

• 03+Şubat+2023+İş+İlanları.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 191
Önceki cevapları görüntüle…
Gürkan GÜSLÜBenim görüştüğüm firmalara göre pek değişim yok gibi. Sanki yeni mühendis gibi pazarlık ediyorlar. Sabrım azaldı. En son arayanlara direkt ücretini ve çalışma günlerini soracağım. Diğer türlü işi anlatıyorlar, beklentilerini -tabiri burada yazmayayım- söylüyorlar, aile gibiyiz falan deyip ücrete gelince asgari fiyatın 1000 TL üstünü söylemekten çekinmiyorlar. :cool:

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yukarıdaki açıklanan ücrete göre ortalama aylık net 13.378 TL gibi ücrete tekabül ediyor. Ki bu yeni mezun mühendis, mimar ve şehir plancı ücretidir. Sanıyorum 10 yıllık mühendise odanın yayınladığı ilanlarda bu parayı vermezler diye -iyi niyetli olarak- düşünüyorum.

Muzaffer KOÇDanışmanlık firmalarında çalışanlar için pek bı değişiklik yok yapılan asgarî tarife patronlara yaradı. Bakanlığa bu yönetmelik çıktığı zaman söyledik ama çalışanlara asgari maaş ile ilgili bir çalışma olmadığını söylediler. Kimse elindeki tecrübeli personeli kaybetmek istemez yüksek verirler gibisinden şeyler söylendi ama danışmanlık firması sahipleri kendi aralarında çok vermeyelim diye anlaşınca bişi değişmiyor.

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ÜLKEMİZE VE BİZLERE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN!
depremde yakınlarını kaybedenlere baş sağlığı enkazda can arayanlara ise en kısa zamanda sağ sağlam kavuşma sevinci yaşamayı diliyorum.

BEKİROĞLU KATI ATIK GERİ DÖNÜŞÜM -ÇEVRE MÜHENDİSİ iş arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

-SAMSUN/BAFRA öncelik ikameti olanlar veya bu bölgede ikamet sağlayabilecek
-çevre görevli belgesi bulunan
-ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
-tecrübeli veya tecrübesiz
-gelişime açık,diksiyonu düzgün
-bay arkadaşlar öncelikli lakin bayan arkadaşlarımız da başvurabilir değerlendirme sonucu karar verilecek
-resmi kurum kuruluşlar atık yönetimini sürdürebilecek iş arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
-diğer konular için
İLETİŞİM
- Firma Yetkilisi -HAYRETTİN HÜRMET
0542 235 7748

Son düzenleme:
Hatay'da depremden ailesi ile sağ salim kurtulan meslektaşımız çevre mühendisi arkadaşımla az önce konuştum.
3-4 aile bir bağ evine sığınmışlar. Ne ev kalmış nede iş aş.
Biraz toparlandiktan sonra iş imkanı olursa Konya, Karaman Mersin ve yakın bölgelerde gelmek istiyor.
Atık ve geri dönüşüm konusunda oldukça tecrübeli 15 yıldır Hatay'da geri dönüşüm konusunda çalışıyor.
İş konusunda yardımcı olmak görüşmek isteyen olursa;
İletişim 05374312090