• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri vol.4

Özgün Yağız ÖZGÖREN

Danışmanlık Grup Lideri
Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Nilsu Çevre Danışmanlık
Herkesse Merhaba ,

Diğer konunun fazla dolması nedeniyle ilan paylaşımı ve takibini buradan sürdüreceğiz.

Bilginize ...

1684744454941.png
İletişim:552 436 31 55- Başvuruda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın bu iletişim numarasına cv lerini göndermesini rica ederiz.

Merhaba arkadaşlar;

Çevre Danışmanlık Hizmetleri, Atıksu Arıtma Projelendirme ve İşletilmesi konularında faaliyet gösteren firmamıza 1 kişi Çevre Mühendisi personel alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşların aşağıda yer alan mail adresine öz geçmişlerini göndermelerini rica ederiz.

cagri.dokmecioglu@yesilmenderes.com
Tel: 0536 875 8161
Çağrı DÖKMECİOĞLU
Çevre Mühendisi-Şirket Yetkilisi

YEŞİL MENDERES ARITMA SİSTEMLERİ ÇEVRE DAN. HİZ. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Atatürk Mah. Ulus Meydanı No:49/2 Ödemiş İZMİR
0232 5991122

Özgün Yağız ÖZGÖRENÇEVRE MÜHENDİSİ / SATINALMA MÜHENDİSİ

GENEL ÖZELLİKLER
Türkiye'nin en büyük arıtma firmalarından biri olan A.S.M. ARITMA SİSTEMLERİ bünyesinde “Satınalma Mühendisi’’ pozisyonunda görev alacak Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

*İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, etkin müzakere, *ikna ve iletişim becerilerine sahip
*Planlama ve takip yönü gelişmiş
*MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen
*Sorumluluk sahibi ve disiplinli
*B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
*Kocaeli Gebze, Darıca ve Çayırova bölgelerinde ikamet eden ve edebilecek
İŞ TANIMI
*Firma içi birimlerden talep edilen malzemelerin, istenen kalite ve teknik özelliklerde, optimum fiyat ve sürede tedarik edilmesini sağlamak,
*Talep edilen malzemelerin fiyat tekliflerini almak, karşılaştırmak ve karar için yönetime sunmak
*Satınalma taleplerinin takibini ve raporlamasını yapmak
*Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut ve yeni alımlar için tedarikçi araştırmalarının düzenli olarak yapmak, yeni tedarikçi firmalarını sisteme kazandırmak
*Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sistem girişini yapmak
*Süreçlere uygun olarak tedarikçiler ile şirket içi departmanları arasındaki bilgi ve doküman akışının sağlanması ve takibini yapmak,

İlgilenenler arkadaşlar CV'lerini osman@asmaritma.com.tr mailine iletebilir

ÇEVRE MÜHENDİSİ / SATINALMA MÜHENDİSİ

GENEL ÖZELLİKLER
Türkiye'nin en büyük arıtma firmalarından biri olan A.S.M. ARITMA SİSTEMLERİ bünyesinde “Satınalma Mühendisi’’ pozisyonunda görev alacak Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

*İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, etkin müzakere, *ikna ve iletişim becerilerine sahip
*Planlama ve takip yönü gelişmiş
*MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen
*Sorumluluk sahibi ve disiplinli
*B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
*Kocaeli Gebze, Darıca ve Çayırova bölgelerinde ikamet eden ve edebilecek
İŞ TANIMI
*Firma içi birimlerden talep edilen malzemelerin, istenen kalite ve teknik özelliklerde, optimum fiyat ve sürede tedarik edilmesini sağlamak,
*Talep edilen malzemelerin fiyat tekliflerini almak, karşılaştırmak ve karar için yönetime sunmak
*Satınalma taleplerinin takibini ve raporlamasını yapmak
*Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut ve yeni alımlar için tedarikçi araştırmalarının düzenli olarak yapmak, yeni tedarikçi firmalarını sisteme kazandırmak
*Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sistem girişini yapmak
*Süreçlere uygun olarak tedarikçiler ile şirket içi departmanları arasındaki bilgi ve doküman akışının sağlanması ve takibini yapmak,

İlgilenenler arkadaşlar CV'lerini osman@asmaritma.com.tr mailine iletebilir

Merhaba,
Eşimin tayini nedeniyle Kahramanmaraş Oniki Şubat ilçesine taşınacağız o bölgede Çevre Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı (B sınıfı) pozisyonlarında iş arayışım bulunmaktadır. Şuan bir inşaat ve maden firmasında Çevre Yönetimi ve İş Güvenliği Yetkilisi olarak görev yapmaktayım. Yaklaşık 5 yıllık tecrübem var. O bölgeyi pek bilmemekle birlikte tekstil firmalarının yoğunlukta olduğunu öğrendim. Özellikle Çevre Mühendisi olarak çalışabileceğim firmalar hangileridir, hangi sektörlerde arayışa girmeliyim, nasıl bir yol izlemeliyim, bildiğiniz bir açık pozisyon var mıdır? Bu konuda yardımlarınızı rica etmekteyim.. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Herkese Merhaba,
Çevre Yük. Mühendisiyim ve Almanya'nın Bonn şehrinde bir şirkette Akustik Mühendisi ve bir başka şirkette de B2B Satış Temsilcisi olarak çalışıyorum.
Çalıştığım şirketin bir kaç personele daha ihtiyacı olduğunu biliyorum. Firma Alman firması.
Bu sebeple; yurtışında çalışmak isteyen arkadaşlar varsa onlar adına firma yetkilimizle konuşabilirim.

Yalnız, firmanın istediği bazı temel şartlar aşağıdaki gibi;
  • Gürültü ölçüm cihazlarının kullanılması konusunda tecrübeli (Zorunlu değil ancak tercih sebebi),
  • Çevresel Gürültü Raporlama konusunda tecrübeli (Zorunlu değil ancak tercih sebebi),
  • İngilizce (Zorunlu),
  • Almanca (Zorunlu değil ancak tercih sebebi).
Yukarıda bahsettiğim şartları sağlayan arkadaşlar benimle iletişim kurabilirler.
İyi çalışmalar.

LİDER ÇEVRE VE ATIK YÖNETİM DANIŞMANLIĞI SAN TİC LTD ŞTİ
* BAHÇELİEVLER İSTANBUL
* Çevre Görevlisi Belgesi Olan
* Çevre Danışmanlığı Sektöründe En Az 2 Yıl Tecrübeli
* Aktif Olarak Araç Kullanabilen, Araç Verilecektir
* Office Programlarına Hakim
* Avrupa Yakasında İkamet Eden
* Çalışma Arkadaşı Arayışımız Mevcuttur
* İlgilenen Arkadaşların;
* aligulec@lidercevre.com.tr Adresine Fotoğraflı Özgeçmişlerini Göndermeleri Rica Olunur.

ÇED, Denetim, Laboratuvar ve Proje konularında faaliyet gösteren firmamız için Ankara ilinde Çevre Denetim ve Danışmanlık Biriminde görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisleri alınacaktır.

* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,

* Çevre yönetimi hizmeti yeterlik belgesine sahip çevre mühendisi,

* Çevre İzinleri veya ÇED süreçlerine hakim ve en az 3 yıl tecrübeye sahip,

* Takım çalışmasına yatkın ve proje yönetim becerisine sahip,

* Raporlama ve takip disiplinine sahip,

* İnsan ilişkilerinde başarılı,

* Diksiyonu düzgün ve kendisini iyi ifade edebilen,

* Sürücü belgesine sahip ve aktif araba kullanabilen,

* Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek,

* Erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış,

çalışma arkadaşları alınacaktır.

İlgilenenler arkadaşlar CV'lerini berk@almergroup.com mailine iletebilir.

Merhaba,

2022 yılında Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum.

Staj dönemimde ve kısa süreli iş deneyimimde iş geliştirme ve satış birimlerinde görev aldım ancak mesleki tatmini daha yoğun bir şekilde yaşayabileceğim (gerçekten mesleğimi yapabileceğim) alanlarda iş arıyorum. B sınıfı ehliyetim ve çevre görevlisi belgem var. Tecrübem yok ancak hızlı öğrenir ve çok gayret sarf ederim. İlgilenenlere detaylı öz geçmişimi gönderebilirim.