• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iç tetkik planı

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
özel
çys yapsamında iç tetkik planı yapanlar tüm bölümleri tetkik kapsamına aldınız mı ve ne tip sorular soruyorsunuz?

Merhaba, 14001 iç tetkikinde pazarlama departmanı dışında tüm bölümleri kapsama almıştım, ancak belgelendirme denetiminde pazarlama departmanının da tetkik kapsamına alınmasını istediler. Bu nedenle planladığım 2013 iç tetkik programında tüm bölümleri kapsama aldım.

Bölümlerde Çevre boyutlarından başlayarak tetkik soru listesi oluşturursanız zaten sonrasında listeler uzayıp gidiyor. İsterseniz internette kolaylıkla bulabileceğiniz ve standart maddeleri üzerinden giden tetkik listelerine göz gezdirin..

Tetkik sorularını epey toparladım da. Plan yapıp, hangi bölüme hangi sorular sorulacağını belirlemek gerekmeyecek mi? Yoksa soruları alıp, bölümlerin tetkikini yaparken o bölümün cevap verebileceği soruları seçip mi soracağım