• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İç tetkikçi sertifikası nereden alınır?

Canan Mete

Kayıtlı Kullanıcı
9001 için İç tetkikçi sertifikasını almak istiyorum ancak hangi kuruluştan bunu almam doğru olur bilemedim. İSG belgesi için onaylı kuruluşlara başvurmak gerekiyor ancak bu İç denetçi belgesi içinde sınırlamalar varmı acaba??

belki bu konuda yoğun bilgisi olan arkadaşlar için saçma bir soru olabilir ama çok fazla firma var ve bu konuda tecrübesiz biri olarak kafam karıştı?

Teşekkür ederim, aslında oraya gitmek istiyordum ancak istanbula uzak kalıyor malesef :)
İstanbul içinde eğitim kurumu arıyorum o nedenle