• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İhale İçme Suyu Şebekesi ve İletim Hatları İnşaatı Yapım İşi İhalesi

Mahmut Akif

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Serbest
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünden:

Mustafakemalpaşa İçmesuyu Şebekesi ve İletim Hatları İnşaatı Yapım İşi ve Karacabey İçme Suyu Şebekesi ve İletim Hatları İnşaatı Yapım İşi İhalesi

Türkiye Cumhuriyeti, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İLBANK (Borçlanıcı) Avrupa Yatırım Bankası’ndan (AYB) “Kentsel Altyapı Projeleri II” kapsamında kullanılmak üzere kredi almıştır. Bu Uluslararası İhale Daveti, “Mustafakemalpaşa İçmesuyu Şebekesi ve İletim Hatları İnşaatı Yapım İşi” sözleşmesine ilişkindir. Bu proje için İşveren “Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü” olacaktır.

İhaleye katılmak isteyen teklif sahipleri, Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün ilgili hesap numarasına, iki yüz elli (250) TL karşılığında (KDV dahil) ilgili ihale dokümanını satın alabilirler.

Mustafakemalpaşa için, BUSKİ Genel Müdürlüğüne, 02.04.2020 Perşembe günü saat 10.30’a kadar “Mustafakemalpaşa İçmesuyu Şebekesi ve İletim Hatları İnşaatı Yapım İşi için Teklif” ibaresini içeren kapalı zarflarda verilmelidir.

Karacabey için, BUSKİ Genel Müdürlüğüne, 06.04.2020 Pazartesi günü saat 10.30’a kadar “Karacabey İçmesuyu Şebekesi ve İletim Hatları İnşaatı Yapım İşi için Teklif” ibaresini içeren kapalı zarflarda verilmelidir.

Diğer bilgiler, ektedir.

Ekli dosyalar

• BUSKİ İçmesuyu İhale.pdf
    107.3 KB · Görüntüleme: 11