• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İçme suyu

Dmerve

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kirazlı su
Merhabalar içme suyu deposuna buhar nasıl verilir yardımcı olabirmisiniz

@Dmerve

buhar yeterli olacak mı? standart bir metod mu bu?

Ve, niye Mikrobiyolojik kirlenme var, oldu ?

Hatta, ne tür Mikrobiyolojik kirlenme?

Deneme yanılma yapıcam olup olmadıgını görücem

Pseudomonas aeruginosa

Nedeni kaynaktaki su miktarının azalıp ağaç kökleriyle temas etmesi die düşünüyorum

arkadaşlar bu nasıl bir yorum ve nasıl bir uygulama yöntemi şaşırdım kaldım açıkçası. mikrobiyolojik bir kirlenmede buhar yöntemi kullanılır mı ya? siz nerde gördünüz bunları pes doğrusu. dezenfeksiyon ile giderim yaparsınız olur biter.

@emin2

genellikle gıda işletmelerinde kullanılan bir yöntem. dezenfeksiyon ile sterilizasyon farklı şeyler...