• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İhracat

Merhaba;
Ben TAT lisanslı bir firmada çalışmaktayım. Yurt dışına yapılan ihracatlardan sadece granülü duydum. Arkadaşlar içinizde çalıştığı firmada ihracat yapan var mıdır ? Sizden bilgi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba;
Ben TAT lisanslı bir firmada çalışmaktayım. Yurt dışına yapılan ihracatlardan sadece granülü duydum. Arkadaşlar içinizde çalıştığı firmada ihracat yapan var mıdır ? Sizden bilgi rica ediyorum. Teşekkür ederim.
merhaba granül yapılıyor ama konuyu biraz daha açar mısınız? başka mazleme satılabilir mi diyorsunuz?

Evet granül nerelere satılıyor? Biz TAT lisanslı firmayız; granül yapmaya başlayacağız. Ben ihracat yapmak istiyorum bir yerlerden başlamak istiyorum. Bu açıdan bana bilgi aktarabilecek birileri var mıdır diye araştırıyorum.

Evet granül nerelere satılıyor? Biz TAT lisanslı firmayız; granül yapmaya başlayacağız. Ben ihracat yapmak istiyorum bir yerlerden başlamak istiyorum. Bu açıdan bana bilgi aktarabilecek birileri var mıdır diye araştırıyorum.
Osman bey granül imalatı yapmaya başlayacaksanız geri dönüşüm lisansı almanız gerekir. Yurt dışına granül satabileceğiniz ülkeler Irak , Suriye ve Almanya olabilir. Bir de bunların gümrük, nakliye vb bedelleri var onu siz karşı tarafla konuşuyorsunuz.