• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İklim değişikliği

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Çevreciler olarak bu konuya ne kadar hakimiz neler yapıp yaptırmaya çalışıyoruz bu konuda konuşmak isteyenleri davet ediyorum :) ?

Aslında konu ile ilgili bir projem var. Tabi proje dediysem, dünyayı kurtarmak değil. Sektörde bu konu ile ilgili bilgi sahibi olan insanları canlı yayın ile konuk alarak ya da yayın dışı bir kayıt ile Youtube v.b. mecralardan video yayınlayarak insanlara bilgi yaymayı amaçlıyorum. Sonuçta bilgi sahibi olmak da, bir nevi Küresel Isınma ve İklim Değişikliği karşıtı çalışma sayılabilir :) Birkaç haftadır bu konunun içerisine dalmış durumdayım, kaynak topluyorum da diyebiliriz. Bu konu sayesinde gerçekten ilgisi olan arkadaşlar varsa öğrenmiş olur, ilerleyen dönemde iletişime geçebilirim.

Dünyayı kurtarır belki cem bey, ben dahil bir çok arkadaşın canlı yayın veya söyleşilere katılacağını düşünüyorum. Her sektörden çalışan arkdaşlarımız mevcut, sadece onların sıkıntıları dinleyerek bile birçok yere varılabilir :):harika::harika:

@Murat ÇELEBİ

Aslında zor bir şey değil, gereken tek şey bilgisayar kullanmayı ya da Skype vb. iletişim uygulamalarını kullanabilmek. Bu arada aman diyeyim sıkıntılara girmeyelim :rolleyes: Ne videonun ne yayının sonu gelir o zaman :D

Konu belirleyin bence iklim değişikliği ile alakalı bilen arkdaslarla kayıt alaraktan konuşma yapın daha sonra bunları düzenleyerekten akıcı bir şekilde karşı kişininde izniyle yayınlayabilirsiniz bence :) bi sesimizi duyurmuş olabiliriz

Geçenlerde bir haberine denk geldim. Sizlerle paylaşayım.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Uzmanları dediğine bakmayın :D Oda başkanı Fırat Çukurçayır konuşuyor sadece. Aslında haklıda. Global olarak bir proje yapılması gerektiğini savunuyor.
Ama sen kimsin diyerekten bu adamı evrensel olarak kaç kişi ipler orası tartışılır...

Bu konuda artık yapacak pek bir şey yok. Yani yapılsa bile en fazla ufak tefek geciktirmelerle sınırlı kalır. İnsan nüfusu öyle bir arttı ve buna ek olarak tüketim öyle bir boyutlara geldi ki, haliyle de gezegen artık bunu kaldıramayacak hale geldi.