• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İlbank Uzman Yardımcısı Alımları

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
N/A Environment
13'ü Çevre Mühendisi olmaz üzere toplam 190 Uzman Yardımcısı alınacak. İlbank koşulları iyi olan kurumlardan birisi. İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.
Başvuru ve şartları ile ilgili ilana ulaşmak için :
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Benim bir sorum var, şimdi alımlar KPSS 2013 ve KPSS 2014 puanıyla yapılacak, benim 2013 puanım daha yüksek olduğundan onu kullanıyorum fakat sıralamaya sokarken puan sıralaması mı yapıyorlar, yoksa 2013 ve 2014 puanı için ayrı listemi yapıyorlar bu konuda bir fikriniz var mı?

Bildiğim kadarıyla hangi puanı kullanırsan kullan, başvuranların puanlarını sıralamaya alıyorlar. Yine de ilgili birimi arayıp sorarsanız daha iyi olur.
Aramızdan girecek arkadaşlar varsa şimdiden Hayırlı Olsun tekrar.

Merhaba arkadaşlar. Ben bu konu ile ilgili birşey sormak istiyorum, özellikle uzman yardımcılığı sınavı için başvurularda bulunan arkadaşlar bilgi verirse sevineceğim. YDS ve KPSS kıstaslarını sağlayan ancak herhangi bir referansı olmayan sıradan bir adayın başarılı olma şansı nedir ? (Özellikle mülakat kısmında sorulan sorular ve tutumlar hakkında kısaca bilgi verilse çok iyi olur.) Birde adaylar içerisinde aşırı yüksek puanlar söz konusu oluyor mu? Tecrübesi yada duyumları olan arkadaşlar bilgi verirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sınavda teknik soru soracaklardır. Mülakatlarda da sorabilirler. Torpil / Referans olayına takılı kalmayın. Kısmetinizse olur. Bir çok kurumun alımı öncesinde "Torpilliler alınacak, kurum içinden alınacak" vs. gibi söylentiler çıkabiliyor, bunlara kulak asmayın. Siz elinizden geleni yapın. Mülakatlarda fazla kasmayın kendinizi. Gerçi yönetim değişti sanıyorum ancak samimi, iyi bir ortam oluyor. Öyle çok kasıntı bir ortam yok.

Ek olarak kurum hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar;
Genel olarak şartları ve mesleki tatmini güzel olan bir kurum. Aile gibi bir ortam olduğu sıkça vurgulanır. Eğitimler güzeldir.
Çevre Mühendisi olarak girecek arkadaşlar genelde proje üzerine ve/veya kontrolde görev alırlar. Elinizde kontrolörlüğünü yaptığınız bir proje varsa seyahate sık sık gidersiniz. Teknik mevzuları seven arkadaşlar için oldukça iyi.
Ataması çıkan bir arkadaşımız olursa ve maddi durumu iyi değilse, kredi çekme gibi bir durumu varsa atanmadan kredi çekmesin. Banka'nın Personeli için imkânları var.

Hayırlı olsun tekrar atanacak arkadaşlara.