Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlbank Uzman Yardımcısı Alımları

Konu, 'ARŞİV' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

 1. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  13'ü Çevre Mühendisi olmaz üzere toplam 190 Uzman Yardımcısı alınacak. İlbank koşulları iyi olan kurumlardan birisi. İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.
  Başvuru ve şartları ile ilgili ilana ulaşmak için : http://ilan.memurlar.net/ilan/29280/
   
 2. A.Berkan Korkmaz

  A.Berkan Korkmaz CMNet Üyesi

  Benim bir sorum var, şimdi alımlar KPSS 2013 ve KPSS 2014 puanıyla yapılacak, benim 2013 puanım daha yüksek olduğundan onu kullanıyorum fakat sıralamaya sokarken puan sıralaması mı yapıyorlar, yoksa 2013 ve 2014 puanı için ayrı listemi yapıyorlar bu konuda bir fikriniz var mı?
   
  H.Tosun bunu beğendi.
 3. gülay

  gülay CMNet Üyesi

  YDS/KPSS/ÜDS olan yaşadı
   
 4. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Bildiğim kadarıyla hangi puanı kullanırsan kullan, başvuranların puanlarını sıralamaya alıyorlar. Yine de ilgili birimi arayıp sorarsanız daha iyi olur.
  Aramızdan girecek arkadaşlar varsa şimdiden Hayırlı Olsun tekrar.
   
  A.Berkan Korkmaz bunu beğendi.
 5. cevremuhendisi

  cevremuhendisi Misafir

  Merhaba arkadaşlar. Ben bu konu ile ilgili birşey sormak istiyorum, özellikle uzman yardımcılığı sınavı için başvurularda bulunan arkadaşlar bilgi verirse sevineceğim. YDS ve KPSS kıstaslarını sağlayan ancak herhangi bir referansı olmayan sıradan bir adayın başarılı olma şansı nedir ? (Özellikle mülakat kısmında sorulan sorular ve tutumlar hakkında kısaca bilgi verilse çok iyi olur.) Birde adaylar içerisinde aşırı yüksek puanlar söz konusu oluyor mu? Tecrübesi yada duyumları olan arkadaşlar bilgi verirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ediyorum.
   
 6. nesliy

  nesliy CMNet Üyesi

  başvuru yapan arkadaş var mı? kaç puanlarla yapıldı acaba?
   
 7. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Sınavda teknik soru soracaklardır. Mülakatlarda da sorabilirler. Torpil / Referans olayına takılı kalmayın. Kısmetinizse olur. Bir çok kurumun alımı öncesinde "Torpilliler alınacak, kurum içinden alınacak" vs. gibi söylentiler çıkabiliyor, bunlara kulak asmayın. Siz elinizden geleni yapın. Mülakatlarda fazla kasmayın kendinizi. Gerçi yönetim değişti sanıyorum ancak samimi, iyi bir ortam oluyor. Öyle çok kasıntı bir ortam yok.
   
 8. cevremuhendisi

  cevremuhendisi Misafir

  Çok teşekkürler, gayet aydınlatıcı bir mesaj yazmışsınız, başvuruda bulunan/bulunacak herkese kolaylıklar dilerim.
   
 9. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Ek olarak kurum hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar;
  Genel olarak şartları ve mesleki tatmini güzel olan bir kurum. Aile gibi bir ortam olduğu sıkça vurgulanır. Eğitimler güzeldir.
  Çevre Mühendisi olarak girecek arkadaşlar genelde proje üzerine ve/veya kontrolde görev alırlar. Elinizde kontrolörlüğünü yaptığınız bir proje varsa seyahate sık sık gidersiniz. Teknik mevzuları seven arkadaşlar için oldukça iyi.
  Ataması çıkan bir arkadaşımız olursa ve maddi durumu iyi değilse, kredi çekme gibi bir durumu varsa atanmadan kredi çekmesin. Banka'nın Personeli için imkânları var.

  Hayırlı olsun tekrar atanacak arkadaşlara.
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...