• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İngilizce öğrenmek

S

Silinen üye 22292

merhaba arkadaşlar ben ingilizce öğrenmek istiyorum. Temelim çok kötü lise ve üniversitede kopya ile sınavları geçiyordum. Kursa yazılmadan evde ingilizce öğrenebilir miyim ? Tavsiyesi olan var mı ? Çünkü mesleğim açısından da kendimi geliştirmek için ingilizceyi bilmem gerekiyor.. Ancak kursa gidecek verimli vaktim yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum ..Teşekkür ederim

Ben gidiyorum. Açıkçası faydası oldu ha ama şakır şakır konuşuyor muyum hayır. Ama cümle kurmaya cesaret edecek kadar kelime öğreniyorum, cümle kurmaya teşvik ediliyorum kursta. Herkesin yurtdışı imkanı olamayacağına göre kursa gidin derim ben. Kurslar bir işe yaramıyor diyenlere de inanmayın, işe yarıyor ama aman aman değil. Herşey size kalmış. Ben ilgiliyim, saçma sapan cümle kurarsam komik olur mu kaygım yok saçmaladıkça doğruya ulaşmam hızlandı.

Ben bir youtube kanalıni takip ediyorum. Bir çok eksiğimi tamamladım kanaldaki videolar sayesinde. Videoları hazırlayan kişinin çeviri ile öğren adında bir kitabı vr. Temin ettim kitapta güzel tavsiye ederim.
Aslinda kurs video film kitap vs. Çok çok ileriye taşımıyor. Ben bu dönem üniversite sınavına gircem. Tam anlamıyla öğrenmek istiyorum. Mühendisliğin üstüne bide İngiliz dil ve edebiyatı okumak var aklımda şuan.