Internete girme sıklığı

Ne sıklıkla internetteyiz ?

• Sadece İşte

Oylar: 3 5,5%
  • Sadece Evde

Oylar: 8 14,5%
  • Evde ve İşte

Oylar: 44 80,0%

• Seçmen sayısı
    55

Hunlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Yorumlarla birlikte bir anket yapalım.

NEGATOSKOP

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
internet hayatımız olmuş, sadece evde ve işte mi? Wireless in bulunduğu her yerde, o yoksa vın var jet var,bilumum uçan obje var:D

Melih Coşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Ankete göre ensemden çıkan kabloyla nette geziyormuşum ben. Dur lan Matrix'ti o değil mi? :))))))

Kafa kağıdım yerine facebook profili, anlık yaptıklarımı söylebilmek için(örnek; çalışıyorum, yemekteyim,uykuda:) twitter, soruları cevaplamak için formspring, duygularımı anlatmak için blogspot kullanır olmuşum. MSN sürekli açık insanlarla konuşmak için onları titreştirir olmuşum, gerçek hayatta konuşmak için omuzlardan tutup sarsar gibi :)))

KaanDogukan

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Ankete göre ensemden çıkan kabloyla nette geziyormuşum ben. Dur lan Matrix'ti o değil mi? :))))))

Kafa kağıdım yerine facebook profili, anlık yaptıklarımı söylebilmek için(örnek; çalışıyorum, yemekteyim,uykuda:) twitter, soruları cevaplamak için formspring, duygularımı anlatmak için blogspot kullanır olmuşum. MSN sürekli açık insanlarla konuşmak için onları titreştirir olmuşum, gerçek hayatta konuşmak için omuzlardan tutup sarsar gibi :)))
aynı zamanda uzatmaları oynuyor olmuşum.. kafam yerinde değil... :)

Yunus Topal

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
internet hayatımız olmuş, sadece evde ve işte mi? Wireless in bulunduğu her yerde, o yoksa vın var jet var,bilumum uçan obje var:D
size katılıyorum ortam olduğu zaman pc başında diğer zamanlar da telefonla :D

Yukarı