• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Internete girme sıklığı

Ne sıklıkla internetteyiz ?

• Sadece İşte

Oylar: 3 5,5%
  • Sadece Evde

Oylar: 8 14,5%
  • Evde ve İşte

Oylar: 44 80,0%

• Seçmen sayısı
    55

NEGATOSKOP

CMNet Üyesi
internet hayatımız olmuş, sadece evde ve işte mi? Wireless in bulunduğu her yerde, o yoksa vın var jet var,bilumum uçan obje var:D

Melih Coşar

Genel Yönetici
Ankete göre ensemden çıkan kabloyla nette geziyormuşum ben. Dur lan Matrix'ti o değil mi? :))))))

Kafa kağıdım yerine facebook profili, anlık yaptıklarımı söylebilmek için(örnek; çalışıyorum, yemekteyim,uykuda:) twitter, soruları cevaplamak için formspring, duygularımı anlatmak için blogspot kullanır olmuşum. MSN sürekli açık insanlarla konuşmak için onları titreştirir olmuşum, gerçek hayatta konuşmak için omuzlardan tutup sarsar gibi :)))

KaanDogukan

Genel Yönetici
Ankete göre ensemden çıkan kabloyla nette geziyormuşum ben. Dur lan Matrix'ti o değil mi? :))))))

Kafa kağıdım yerine facebook profili, anlık yaptıklarımı söylebilmek için(örnek; çalışıyorum, yemekteyim,uykuda:) twitter, soruları cevaplamak için formspring, duygularımı anlatmak için blogspot kullanır olmuşum. MSN sürekli açık insanlarla konuşmak için onları titreştirir olmuşum, gerçek hayatta konuşmak için omuzlardan tutup sarsar gibi :)))
aynı zamanda uzatmaları oynuyor olmuşum.. kafam yerinde değil... :)