• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Internete girme sıklığı

Ne sıklıkla internetteyiz ?

• Sadece İşte

Oy: 3 5.5%
  • Sadece Evde

Oy: 8 14.5%
  • Evde ve İşte

Oy: 44 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
internet hayatımız olmuş, sadece evde ve işte mi? Wireless in bulunduğu her yerde, o yoksa vın var jet var,bilumum uçan obje var:D

Ankete göre ensemden çıkan kabloyla nette geziyormuşum ben. Dur lan Matrix'ti o değil mi? :))))))

Kafa kağıdım yerine facebook profili, anlık yaptıklarımı söylebilmek için(örnek; çalışıyorum, yemekteyim,uykuda:) twitter, soruları cevaplamak için formspring, duygularımı anlatmak için blogspot kullanır olmuşum. MSN sürekli açık insanlarla konuşmak için onları titreştirir olmuşum, gerçek hayatta konuşmak için omuzlardan tutup sarsar gibi :)))

@Seden Azıer

size katılıyorum ortam olduğu zaman pc başında diğer zamanlar da telefonla :D