• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

iplik fabrikasında çalışan var mı?

@Nuri Kartal

Size katılıyorum, endişeye mahal vermeye gerek yok. Kimse kimseden bir günde mucize yaratmasını beklemez. Zaten işe alacak kişiler Taner Bey'in cv'sine bakınca durumu doğrudan göreceklerdir, (veya görmüşlerdir.) ona göre aksiyon alacaklardır. Burada Taner Bey'in yapacağı (naçizane tavsiyem) işe istekli görünüp, ağırbaşlı duruş sergilemesidir.

@Melih Coşar

Melih Bey haklısınız ama ön görüşmem olacak sonuçta tekstil fabrikasında çalışan arkadaşlarımız mutlaka vardır bana yol göstersin diye konu yu açtım benim daha önce çevre müh çalışmış biri değilim maalesef en azından ön görüşmede bu değerli bilgilerle yapmak istedim

@tanert can

Şehir verirseniz, yakın bölgedeki arkadaşlar da yardımcı olabilir. Şahsen Çorlu taraflarındaysanız bilgilendirme yapabileceğim, anahtar niteliğinde konular var. Yönetmelikler sadece sizi teorik olarak hazırlıyor maalesef, stajlardan da hatırlayacağınız üzere pratik ile tecrübe etmek hem daha akılda kalıcı hem daha eğlenceli oluyor.

@tanert can

Şimdiden görüşmenizin güzel geçmesini dilerim. Benim tavsiyelerim naçizane daha önceden gördüğüm, duyduğum veya tecrübe ettiğim şeyler üzerinedir. Heyecanınızı gerçekten anlıyorum ve inşallah güzel haberler alırız sizden

Çevresel konulardan önce kesinlikle diğer arkadaşlarımında dediği gibi prosesi bilmeniz önemlidir.
Diğer hususlarda karşınızdaki insanı çevresel konularda rahatlatmak içinse yönetmelikler ve bu forum size yardımcı olacaktır.
Her yerde işleyiş bazı temel konularda aynıdır.
Ancak cem kardeşiminde dediği gibi anahtar niteliğinde konularda var tabiki .