• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çevre mühendisleri odasına üye ise sistemden girip bakabilir. Çevre Mühendisleri Odasının böyle bir hizmeti mevcuttur.

ayrıca daha önce böyle bir konu açılmış yasak olduğu için kapatılmıştı diye hatırlıyorum.
İş İlanları

Birde facebookda çevre mühendisleri ile ilgili siteler var oralarda da iş ilanları var.

Merhabalar,
Çevre Mühendisi-Çevre Görevlisi-C Sınıfı İSG Uzmanı askerliğini tamamlamış bir arkadaşımız iş aramaktadır.
İstanbul-Maltepede ikamet etmektedir,İstanbulda iş aramaktadır.
Yardımcı olabilecek var ise, irtibata geçebilirmiyiz?
Teşekkürler...

@Gülay Kudret Birdal

Gülay Hanım, hala arayışınız sürüyormu?

Merhabalar;
Ankara' da bulunan Çevre Danışmanlık firmamızda çalışmak üzere Ankara' da ikamet eden veya edebilecek Çevre Mühendisi (Çevre Görevlisi belgesine sahip) iş arkadaşları aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar CV' lerini bilgi@mericcevre.com.tr yollayabilirler.

Billur Hanım, Gebze ve çevresi çevre mühendisi arayışımız devam etmektedir, başvurular cuma günü sonuçlandırılacaktır

Bende yeni mezunum, askerden yeni geldim,uşak,afyon,denizli çevresinde iş arıyorum.. Biryerden başlamak gerek askerlik te bitti...

Merhaba,

1 ay sonra ÇÜ Çevre Müh.'den mezun olacak bir kardeşiniz, arkadaşınız olarak şunu merak ediyorum. Elbetteki, tam olarak ne yapmak istediğini bilen ve buna göre iş kariyerini yönlendiren insanın, idealist olup başarılı olması ve bu başarıyla beraber ekonomik güç kazanması aşikârdır ancak bazen böyle işlemediğini düşünüyorum. Yanlışsam siz tecrübeliler olarak lütfen düzeltiniz.

Takdir edersiniz ki yeni mezun olacak biri olarak, 2 adet zorunlu, 2 adet gönüllü stajımdan başka sahip olduğum hiç bir tecrübem yok ve bir yerden başlamam gerektiğini bende kabul ediyorum. Ekonomik özgürlüğünü hemen eline almak isteyen erkek hegomonyasında, sanki seçim yapma lüksüm yokmuş gibi hissediyorum.Sudan çıkmış balık gibi garip bir hissiyat var. Her ne kadar kendime olan özgüvenim tam olsada, "Ya kimsenin yapmadığı bir işi yap, yada yaptığın işin en iyisisin yap" mantelitesinde bir yapıya sahip olsamda, bu noktada neyi istediğime karar verip nasıl yaklaşmam gerektiğini bir türlü kestiremiyorum.. Bu arada Adana ve Van çevresi iş aramaktayım.

Merhaba arkadaşlar ben 2012 mezunu çevre mühendisiyim.çevre görevlisi belgesine sahibim.ayni zamanda c sinifi is guvenligi uzmaniyim. Askerlik hizmetini tamamladim.1 sene geri dönüşüm sektorunde cevre gorevlisi olarak calistim.şuan is ariyorum. Mail adresim: h_berk_y@hotmail.com

Merhabalar,
Doğu illerinde (tercihen Diyarbakır, Elazığ) ikamet eden, danışmanlık sektöründe 1 yıllık deneyimi olan çevre görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenenler benimle iletişime geçebilirler.

Merhabalar;

İstanbul Avrupa yakasında bulunan firmamıza, çevre görevlisi belgesine sahip, çevre mevzuatına hakim, tercihen tecrübeli çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. İş arayışı bulunan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler.

Şanlıurfada Bulunan Geri Dönüşümde Çalıştırılmak üzere Çevre Mühendisi Aranıyor..

Çevre Görevlisi belgesi olan
Mevzuatlara yönetmeliklere hakim olmak
Şanlıurfada ikamet edebilecek olan adaylar
tecrübeli tecrübesiz farketmez

iletişim: 0542 818 08 63
adres: Evren Sanayi sit. Hurdacılar blok 2.cadde 13.sok. Şanlıurfa

Çevre Mühendisi Aranıyor...
· Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
· B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
· Askerlik hizmetini tamamlamış,
· Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
· Tercihen İngilizce bilen,
· Ekip çalışmasına uyumlu, kolay iletişim kurabilen,
· Anadolu yakasında (tercihen: Ataşehir / Ümraniye/Bostancı ) İkamet eden.
cv@cona.com.tr adresine cv gönderebilirsiniz.

Çevre Mühendisi Aranıyor...
· Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
.Çevre danışmanlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
· B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
· Ekip çalışmasına uyumlu, kolay iletişim kurabilen,
· Kırklareli,Lüleburgaz,Babaeski de ikamet eden/edebilecek kişiler,
ik@ankacevre.com adresine cv gönderebilirsiniz.

Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum ben de aranıza katılan meslektaşınızım.yeni mezun olduğum için gerek çevre görevlisi gerek isg belgesine sahip değilim ama ilk fırsatta başvurularımı yapacağım askerliğim 2016 sonuna kadar tecillidir.bu süre zarfında tecrübe kazanmak adına aktif olarak çalışmak istiyorum,kısacası iş arıyorum yardımcı olursanız minnettar olurum.

Merhaba herkese bende yeni mezun oldum.
ISO 9001/14001 ve OHSAS 18001 konusunda iç tetkikçi sertifikası sahibiyim ayrıca autocad ve office programlarını iyi biliyorum.
istanbul/küçükyalı da ikamet ediyorum malesef tecrübem yok.
birde küçük bir detay var diplomayı ocakta elime alabileceğim bitirme tezine bir dönem geç başladıgım için sistemde göstermek zorundayım ancak almam gereken ders ve ortalama gibi bir sıkıntım yok sadece ocakta diplomayı almaya gideceğim bunuda dikkate alırsanız sevinirim.
Eğer aranızda yardımcı olabilecek olursa iş konusunda sevinirim. İyi günler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...