• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maalesef ilanlar baştan aşağı sıkıntılı ama düzeltmek bazı kurumların elinde ..

- misal bazı ülkelerdeki iş alanlarında cinsiyet belirtmek yasaktır.
- bir ilana başvuranlara dönüş yapmak zorunludur.
- işe başvuranı eliyorsanız bile hangi konulardan dolayı elediğinizi bildirmek zorundalar ....

|||||||||||İŞ İLANI|||||||||||||

Pozisyon : Çevre Mühendisi

Lokasyon : Gebze

Firma : Tarhan Geridönüşüm

İlgili kişi : Mehmet Tarhan

Tel : 0545 963 5851

İşlen yapılması için (bazı işlemlerde) e imzanızı da veya mobil imzanızı da vermeniz gerekir. Yani bu kadar bilginin verilmesi ve sizin adınıza işlem yapılması sizin için problem yaratabilir.Tabi siz bilirsiniz ama bildiğim kadarıyla böyle bir olay var sizin belgeniz ile yeterliliği sağlamak veya daha fazla firma ile çalışabilmek adına (tabi bir kişi almak daha maliyetli geldiği için) böyle tekliflerde bulunabiliniyor.

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (İZMİR)
Nilkumsal Su Arıtma Firması için, ÇEVRE MÜHENDİSİ arayışı bulunmaktadır.

•İzmir'de ikamet eden/edebilecek,
•Su arıtma konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
•Satış konusunda tecrübeli, ikna kabiliyeti yüksek,
•İş geliştirebilen, firma portföyüne yeni firmalar katabilecek,
•Ofis çalışmalarına ve Projelerimize destek verecek,
•Aktif araç kullanabilen,
•Etkin İletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip,
•İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Çevre Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

Başvuru için ulku.altok@nilkumsal.com, info@nilkumsal.com e-posta adreslerine fotoğraflı cvlerinizi gönderebilirsiniz.
Adres : 1460 sokak no:3/3 Alsancak/İzmir
Web:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Son düzenleme:
Gaziantep'te bulunan Durmaz Motorlu Araçlar Otomotiv Servis Yedek Parça Geri Kazanım Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firması Çevre Mühendisi aramaktadır. İlgilenenler 0545 543 80 98 numarasından Mustafa Durak kişisine ulaşabilir.

ELiT ÇEVRE DANIŞMANLIK- Çorum /Merkez
Çorum’da ikamet edebilecek,
Yeni mezun veya deneyimli,
Ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen,
Diksiyonu düzgün,
Günübirlik seyahat engeli olmayan,
Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar
elit@elitcevre.com.tr

İkitelli de bulunan Çevre Danışmanlık firmamıza sektörde 5 ve 7 yılını doldurmuş; tecrübeli 2 Çevre Mühendisi arayışımız mevcuttur. İlgilenenlerin cv lerini “bahar@etkendanismanlik.com” adresine göndermeleri rica olunur.

Merhaba ben yeni mezunum ve çevre görevlisi belgesi almak istiyorum . Bakanlığı aradığımda yasa için karar çıktı cumhurbaşkanlığı onayı bekleniyor 2 ay sonra yürürlüğe giricek dediler . 2 ay ne yapıcak çevre görevlisi belgesi olmayanlar ? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Ayrıca bnde izmirliyim ve iş arıyorum .

Arkadaşlar merhaba,
Son güncel haline bakmak istiyorum iş ilanlarının fakat 117. sayfadan sonraya gidemiyorum sizde de aynı şekilde mi? Yardımcı olur musunuz?

117. sayfa hiç olmadı arkadaşlar. Bunların hepsi hayal, gerçekte burası hiç yok. :):):):)

Şaka bir yana uğraşıyoruz arkadaşlar. Çözülecektir, takipte kalın.

Çevre Mühendisi İş İlanı

Çerkezköy O.S.B.'de bulunan Pehlivanoğlu Kağıt Geri Dönüşüm firmasında görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi çalışma arkadaşı aranmaktadır, ilgilenen arkadaşların özgeçmişlerini ik@pehlivanoglukagit.com.tr adresine göndermeleri rica olunur,

Not: İş olarak atıksu arıtma tesisinin işletilmesi ( Ön arıtma (flatasyon, çamur susuzlaştırma (Vidalı Pres) ve Biyolojik arıtma kısmından oluşmaktadır)

Son düzenleme:
Merhaba,
Kocaeli Üniversitesi 2018 mezunuyum. 8 aydır İstanbul ve Kocaeli civarında aktif olarak iş arıyorum fakat başvurduğum yerlerin çoğundan geri dönüş bile alamadım. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...