• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Arayan Çevre Mühendisleri Vol.3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aydın Sökede inşaatı devam eden kağıt üretim tesisimize atıksu arıtma (anaerobik arıtma) tecrübesi olan çevre mühendisi alınacaktır.ilgilenenlerin özelden mesaj atması yeterlidir.

Önceki cevapları görüntüle…
İlan geçerliliğini korumaktadır.

Screenshot_20201010_093329.jpg

ÇMNet Telegram Hesabına gelen ilandır.

Eskişehir’de çevre danışmanlık firmasına daha önce danışmanlık sektöründe çalışmış (1-2 sene tecrübeli veya 3 sene ve üstü tecrübeli) erkek çevre mühendisi aranıyor. Aktif araç kullanması önemli.
cv’lerinizi info@dorlioncevre.com.tr atabilirsiniz

Merhabalar,
Trabzon' da TAT firması Deneyimli ve deneyimsiz çevre görevlisi/Çevre Yönetimi Hizmeti Yeterlik Belgesine sahip Çevre Mühendisi aramaktadır.
İlgili arkadaşlar 05354499436 numaralı telefondan iletişime geçebilirler.

İş arayan Çevre Mühendisi arkadaşlarım benimle iletişime geçebilir.

İlan sahibiDİ MÜHENDİSLİK MÜŞ MAD. ENERJİ ÇEVRE DAN SAN LTD. ŞTİ
ÇANKAYA/ANKARA
İş TanımıFirmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Danışmanlığı işlemlerinin yürütülmesi için Çevre Mühendisi alınacaktır.
Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun,
*Danışmanlık alanında en az 2 yıl tecrübeli,
*Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek,
*Diksiyonu düzgün,
*Gelişime ve öğrenmeye açık,
*Takım ruhu bilincine sahip,
*Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilen ,
*Şirketi temsil edecek yetkinlikte,
*Ms Office programlarına hakim,
*B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
*Seyahat engeli olmayan,
Alınacak Personel Sayısı1
İletişim Bilgileriinfo@dimuhendislik.com, kemal@dimuhendislik.com
Diğer AçıklamalarYukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresine ulaştırmaları rica olunur.

6 Kasım 2020 tarihli 31296 sayılı Resmi Gazete'de "Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı" tarafından paylaşılan iş ilanında, uzman kadrosu için Çevre Mühendisliği de yer almış. KPSS ve YDS puanına sahip arkadaşların dikkatine.

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı İlanı - 6 Kasım 2020.pdf
    135.4 KB · Görüntüleme: 98
İlan sahibiRAMKA MÜHENDİSLİK VE ÇEVRE DANIŞMANLIĞI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
İş TanımıFirmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, "Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği" kapsamında Çevre Danışmanlığı işlemlerinin yürütülmesi için Çevre Mühendisi alınacaktır.
Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun,
*Danışmanlık alanında 1-2 yıl tecrübeli,
*İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek,
*Diksiyonu düzgün,
*Gelişime ve öğrenmeye açık,
*Takım ruhu bilincine sahip,
*Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilen ,
*Şirketi temsil edecek yetkinlikte,
*Ms Office programlarına hakim,
*B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
*Seyahat engeli olmayan,
Alınacak Personel Sayısı1
İletişim Bilgileriinfo@ramkacevre.com
Diğer AçıklamalarYukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerini mail adresine ulaştırmaları rica olunur.

BURKASAN PLASTİK ATIK YÖNETİMİ VE ÇEVRE DANŞ.HİZ.İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ- ERGENE ŞUBE
Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi sektörünün önde gelen firmalarından biri olan şirketimizde görevlendirilmek üzere:
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
- Çevre Mevzuatlarına hakim
- İSG C veya B sınıfı uzmanlığı olan
- Resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek,
- İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek
- İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,
- Problem çözme, planlama yeteneklerine sahip,
- MS Office uygulamalarına hakim
- Seyahat engeli olmayan
- B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen
- Tekirdağın Çerkezköy, Karaağaç, Kapaklı, Kızılpınar ilçelerinde ikamet eden
Bay çevre mühendisi alınacaktır. İlgilenen arkadaşların selen.ozmen@burkasan.com mail adresine cvlerini iletmeleri rica olunur.

Merhabalar,

Plastik geri dönüşümü ve Toplama ayırma tesisi işletmesi konusunda bilgili, kurumsal iletişim konusunda tecrübeli istanbul avrupa yakasında ikamet eden Bay Çevre Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

info@sadam.com.tr

Önceki cevapları görüntüle…
Herkese merhaba :)
Müsaadenizle iş arayışımı paylaşmak isterim, umarım rahatsız olmazsınız :)

Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü 2019 Temmuz mezunuyum. Zorunlu stajlarımın (İSKİ-İSTAÇ) yanı sıra, İş yerinde Mühendislik Eğitimi kapsamında YILPORT-Solventaş Teknik Depolama’da 4 ay boyunca eğitim aldım ve çalışma deneyimi kazandım. Bu süreçte kimyasal depolama tesisi işleyişi, atık yönetimi, iş sağlığı güvenliği ve kalite sistemleri hakkında bilgi ve tecrübeler edindim.

Mezun olduğum süreçten bu yana; online kurslar/seminerler, forumlardaki eğitim videoları ile kendimi kalite/çevre-atık yönetimi/iş güvenliği konularında geliştirmeye devam ediyorum. Hali hazırda İş Güvenliği ve Uzmanlığı eğitimi aldım ve Mayıs ayındaki uzmanlık sınavını beklemekteyim.

Lisans eğitimim, stajlarım ve aldığım eğitimler süresince edindiğim bilgi ve becerilerimi en iyi düzeyde aktarıp, faydalı olabileceğim ve kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir pozisyonda yer almak; firmanın hedef ve stratejilerine uygun olarak analitik çözümler üretmek hedefimdir.

Geri dönüşüm,kimya/proses, danışmanlık, atık yönetimi vb. sektörlerinde, İstanbul ve Kocaeli(Gebze, Çayırova, Dilovası nispeten İstanbul'a yakın) lokasyonlu yetiştirilmek üzere iş arayışım mevcuttur.

Yardımcı olup, yönlendirebilirseniz çok sevinirim. İstenildiği takdirde detaylı CV'mi paylaşabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar dilerim.​

Merhaba özelden iletilen mesajı aktarıyorum;
Bursa'da yeni faaliyete geçen "Bursa Global Geri Dönüşüm Ltd. Şti." firmasına Çevre Yönetim Hizmeti Yeterlik Belgesine sahip Çevre Mühendisi Alımı yapılacaktır.
-B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen
-Firmalarla görüşme yapabilecek ve atık temin sürecinde rol alabilecek
-Firmanın izin ve lisans süreçlerinin takibini yapacak çevre mühendisi alınacaktır.
iletişim:0546 466 66 16
Gökhan Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...