• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Arayan Çevre Mühendisleri Vol.3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,

Plastik geri dönüşümü ve Toplama ayırma tesisi işletmesi konusunda bilgili, kurumsal iletişim konusunda tecrübeli istanbul avrupa yakasında ikamet eden Bay Çevre Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

info@sadam.com.tr

Önceki cevapları görüntüle…
Günaydın, ÇMNet Çorlu Whatsapp grubuna gelen bir ilanı iletmek istiyorum.

"Esas Çevre Danışmanlık olarak yeni bir ekip arkadaşı arıyoruz. Çorlu ikametgah birinci önceliğimiz. Yeni mezun yada bir kaç yıl deneyimli arkadaşlar CV lerini "demet@esascevre.com.tr" adresine gönderebilir."

İyi günler, Kahramanmaraş'ta aktif iş arayışında olduğumu belirtmek isterim. GDT ve Danışmanlık sektöründe tecrübem vardır. Yardım edebilecek veya yönlendirme yapabilecek olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Merhabalar yeni bir iş arayışım mevcuttur. ÇED ve Çevre Danışmanlığı konusunda 7 yıl ve üzeri tecrübeye sahip Çevre Mühendisiyim. Lokasyon tercihim bulunmamaktadır.
-ÇED 5a Koordinatörüyüm.
-Çevre Danışmanlık Yeterliliği Koordinatör Çevre Mühendisiyim.

tekyildizmuh@gmail.com
tekyildiz_muh@hotmail.com
0541 238 43 63

İSKON ÇEVRE MÜHENDİSLİK olarak;
- Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre görevlisi olarak en az 1 yıl deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Sahada denetim yapma becerisine sahip, Çevre mevzuatları ve yönetmeliklerine hakim, Yaptığı faaliyetleri düzenli raporlama, Dökümantasyon becerisi yüksek, Etkili iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına uyumlu,

İSTANBUL Avrupa Yakasında ikamet eden

Bayan Çevre Mühendisi çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki mail adresine CV'lerini gönderebilirler.

iskon@iskon.net.tr

NOT: Çevre Danışmanlığı alanında çalışmamış arkadaşlar lütfen başvuru yapmasın.

SADAM SIFIR ATIK GERİ DÖNÜŞÜM LTD. ŞTİ.
Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Sektöründe faaliyet gösterecek firmamız için (Esenyurt Bölgesi)
- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
- Plastik geri dönüşümü Konusunda en az 2 yıl tecrübeli
- Üretim sürecini ve Yönetim konusuna hakim.
- Çevre Mevzuatlarına hakim
- Resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek,
- İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek
- İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,
- Problem çözme, planlama yeteneklerine sahip,
- Seyahat engeli olmayan
- B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen
- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Bay Tesis Yöneticisi alınacaktır. İlgilenen arkadaşların info@sadam.com.tr mail adresine cvlerini iletmeleri rica olunur.

Herkese merhaba

Yeni mezun bir Çevre Mühendisi olarak iş arayışı içerisindeyim. Kendimi genel olarak tanıtmam gerekirse;

-İTÜ Çevre Mühendisliği 2020 bahar yarıyılı mezunuyum.
-İBB Atık Yönetimi Müdürlüğü ve Bahçelievler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde 2 ayrı staj deneyimim mevcuttur.
-Halihazırda İTÜ Çevre Bilimleri, Mühendisliği ve Yönetimi yüksek lisans programına devam etmekteyim.
-Çevre Yönetimi Hizmeti Yeterlik Belgesi (Çevre Görevlisi Belgesi) sahibim.
-MS Office ve AUTOCAD programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim.
-Tercihen katı atık alanında olmak üzere Çevre Mühendisliğinin her kolunda büyük bir zevkle çalışabilirim.
- B sınıfı ehliyetim olup aktif araç kullanabilmekteyim.

Öğrenim hayatım boyunca edindiğim bilgilerle ve öğrenme isteğimle sizlere faydalı olacağımdan en ufak bir şüphem yoktur. İstediğiniz takdirde özgeçmişimi sizlere gönderebilirim. Eğer benimle iletişime geçmek isterseniz mberkesaltik@gmail.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. İsteğimi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba arkadaşlar Tekirdağ Çerkezköy de yer alan tat tesisimize çevre mühendisi ihtiyacımız vardır. Çalışabilecek Çerkezköy de ikamet eden tecrübeli arkadaşlar varsa iletişime geçebilirsiniz.
Firma İsmi : MEHMET TARHAN GERİ DÖNÜŞÜM
İLETİŞİM NO:05444593468

Yüklenici firma olarak taahhütte bulunmuş olduğumuz, İstanbul Zeytinburnu Belediyesi “SIFIR ATIK PROJESİ” kapsamında;
Sahada atık üreticileri, toplama personeli ve araç şöförleri ile koordinasyonu sağlamak üzere,
Özellikle aktif araç kullanabilen ve iletişim – kordinasyon noktasında kendine güvenebilen,
PROJE ÇEVRE MÜHENDİSİNE ihtiyacımız vardır.

İlgilenen meslektaşlarımıza gerekli duyurunun yapılması ve e-mail adresimize CV gönderimi sağlanırsa memnuniyet duyarız.
E-mail: zeytinburnukardelenler@gmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...