• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Arayan Çevre Mühendisleri Vol.3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aydın Sökede inşaatı devam eden kağıt üretim tesisimize atıksu arıtma (anaerobik arıtma) tecrübesi olan çevre mühendisi alınacaktır.ilgilenenlerin özelden mesaj atması yeterlidir.

Önceki cevapları görüntüle…
Merhaba arkadaşlar,
İzmir- Torbalı'da bulunan salça sektöründe faaliyet gösteren firmanın atıksu arıtma tesisinde görevlendirilecek çevre mühendisine ihtiyacımız vardır.

• Çevre mühendisliği bölümünden mezun ve atıksu arıtma tesis sorumlusu tecrübesine sahip,
  • Çevre ve Atık su ile ilgili mevzuata hakim,
  • Yönetici olarak sevk ve idare yeteneğine sahip,
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
  • Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olan
  • İzmir ili içinde ikamet eden ya da edebilecek
Atık Su Arıtma Tesisi Sorumlusu aranmaktadır.

Başvuru için aşağıda belirtilen mail adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir.

e : aritma@cevyap.com.tr

Merhabalar,
Ankara'da bulunan Vadi Mühendislik için ÇED konusunda deneyimli personel aranmaktadır.
İletişim: 0312 284 32 02

Merhaba sevgili arkadaşlar; aşağıdaki niteliklerde ekip ardaşına ihtiyacımız bulunmaktadır. Nitelikleri taşıyan arkadaşlarımızın, bilgi@maicevre.com adresine güncel cv lerini göndermelerini rica ederiz.
  • -Çevre Görevlisi belgesine sahip
  • -Çevre Mevzuatına ve uygulamalarına hâkim
  • -Çevre Danışmanlık sektöründe en az 2 yıl tecrübeye sahip
  • -Office ( Word, Excel, Power point ) Autocat programlarına hâkim,
  • -Samsun’da ikamet eden
  • -Aktif araç kullanabilen
  • -Seyahate engeli olmayan
  • -Mesleğinde kariyer yapmayı hedefleyen ve gelişime açık olan
  • -İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
  • Disiplinli ve sorumluluk sahibi

Atik yönetim firmasının Bulgaristan’daki işletmesinde çalışacak Türk vatandaşı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Çalışma günleri Pazartesi Cuma arası
Çalışma saatleri sabah 8 akşam 17

Yıllık izin 20 gün

Asgari ücret: 800€
Ulaşım ve Konaklama işletmeye aittir

Aranan özellikler : yetiştirilmek üzere yeni mezun
Dil : İngilizce başlangıç kabul edilir

Ayrıntı için lütfen email ile iletişim kurunuz
focalpointbulgaria@gmail.com

Merhabalar,
TÜBİTAK bugün yayınlanan "Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı" ilanında çevre mühendisliği mezunlarını da kabul ediyor. İlanın şartlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Merhaba Arkadaşlar,

Sakarya’da bulunan CASEM Çevre Danışmanlık firmamızda istihdam edilmek üzere Çevre Mühendisi alımı yapılacaktır.

-Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
-Çevre Yönetimi Hizmeti Yeterlik Belgesi'ne sahip,

-B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,

-İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,

-Seyahat engeli bulunmayan,

-Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

-Sakarya’da ikamet eden(zorunlu),

-Tecrübeli veya tecrübesiz olarak,

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların özgeçmişlerini bilgi@casem.com.tr mail adresine göndermelerini rica ederiz.

Her ilanda şunu görüyorum. Neden Aktif Araç kullanmak?

Ehliyetim var ama araç kullanamam (Şahsi sebepler) bu yüzden gerek İSG gerek Çevre Danışmanlıklarla anlaşamıyoruz.

Önceki cevapları görüntüle…
Özgün Yağız ÖZGÖRENBu seyahati ben araç kullanarak mı yapmak zorundayım peki?

Şehir içine nispeten evet diyebilirim. Sakarya'da Bakanlık ile Sanayi arası 20 km. Diyorum ki şehir dışına ne ile gideceğim? Sana araç verceğiz, sen kullanacaksın. Ben de hayır diyorum. O sorumluluğu alamam. Fabrika düzeni daha uygun benim için. Onlara da tecrübesiz girmek zor.

Özgün Yağız ÖZGÖRENÖzel Sektör derken Danışmanlıklarda böyle. Kurumsal firmalarda gideceğin yere başkası götürür. Ya da toplu taşıma kullandırtılır (Uçak, Otobüs gibi)

En azından kendi yakınlarımda gördüğüm böyledir. Zorunlu olmadıkça araç kullanmazlar. Bizim sektöre has bir durum. OSGB piyasası daha vahim. Diyorlar ki aracı sen sağla, benzinini biz verelim, bizim maaşlı çalışanımız ol. Aracı sana bağlayacağıma yeni ve ticari ise alternatif iş kolları daha kazançlı.

Özgün Yağız ÖZGÖRENAcı ama gerçek özel yada kurumsal (yeri geldiğinde) il çevre, bakanlık evrak teslim etme yada bir konu hakkında görüşülmesi gerektiğinde gitmek için araç kullanmak gerekli hele ki danışmanlık gibi bir sektörde devamlı il çevre ile görüşmeler olduğu, olacağı için aktif araç kullanılmasını istemeleri normal. Bazı danışmanlık firmaları OSGB gibi işlemleri birlikte yürüttüğü için 1 araç ile 2-3 kişi birlikte hareket edilebiliyor bu durumlarda istisnai olarak aktif araç kullanımı istenmiyor.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Serhat A.Masa başı işe tecrübesiz girmeniz tanıdık falan bulursanız olur nasip işi ama yoksa zor. Eğer sağlık sebepleriniz yoksa öğrenmeye bakın. Size 15 tane fabrikanın danışmanlığını veriyorlar buralara araçla gitmeniz lazım çünkü toplu taşıma ile organize sanayinin içine veya dağda bayırda olan bir fabrikaya gidemezsiniz. Hem lokasyon açısından hem zaman açısından sıkıntı. İstememe sebepleri bu nedenle.

ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASINDA TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK, İSTANBUL AVRUPA YAKASI BÖLGESİNDE İKAMET EDEN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN EN AZ 2 YIL ÇALIŞMIŞ ( FARKLI SEKTÖRLERDE OLABİLİR) MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN, ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNE SAHİP PERSONELLER ARANMAKTADIR. BAŞVURU: bahar@etkendanismanlik.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...