• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İş arayan çevre mühendisleri.

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
248
#1
Arkadaşlar bir çevre mühendisi arkadaşımız var (aynı zamanda c sınıfı isg uzmanı) iş arıyor yardımcı olabilecekler benimle irtibata geçebilirler mi acaba?
 

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
248
#5
hangi ili düşünüyor arkadaşın yada yaşıyor. samsun için iş arayan bilgileri çok geliyor bana. ama maaş konusunda beklentisi nedir o da önemli
Kocaeli'de oturuyor, ama civar illerde de olabilir. Maaş beklentisini tam olarak bilmiyorum ancak eğer isterseniz sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirim.
 

E.KAYA

CMNet Üyesi
Kayıt
28 Şubat 2014
Mesajlar
92
Beğeniler
86
Şehir
Samsun
#6
kocaelide bilinen maaş ortalamasından min %25 -35 daha az olduğu kesin samsunda. ben birkaç yere soracağım. size özel mesaj yazacağım. gerektiğinde iletişime geçeriz arkadaşınla
 
Kayıt
14 Ekim 2011
Mesajlar
132
Beğeniler
271
Şehir
İSTANBUL
#13
Ben iş arayan Çevre Mühendislerine mesleki tavsiyelerde bulunmanın burada iş bulmalarından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Öncelikle ne aradığınızı iyi bilin ve var olana uyum sağlamaktansa kendiniz için var olana yönelin. Hayalleriniz, hevesleriniz ve idealleriniz erken vakitlerde son bulmasın. Çevre Mühendisi olarak 2000-3000-4000 vb. maaşlar alabilmenin yolu 3 yıllık tecrübeden değil var olan sistemin değişmesinden geçer. Sen Çevre Görevlisi olduğun zaman sistemin bir parçası olacak, herkes yiyecek sen çalışacaksın. Mesele bu sisteme dur demektir. Eğer iş bulayım bitsin mantığındaysan hayata 10 yıl geç atılmaya razı olmuşsun demektir. Herkes için hayırlısı olsun.
 

gülay

CMNet Üyesi
Kayıt
22 Ocak 2013
Mesajlar
1.165
Beğeniler
1.092
Şehir
Kocaeli
#14
mezuniyet yılı, ikamet ilçesi, maaş beklentisi, daha önceki tecrübelerini bilebilseydik iyi olurdu.Gebze ve çevresinde ikamet eden çevre mühendisi aranmaktadır arkadaşlar, tercihen yeni mezun yada 1 yıllık tecrübe.
 

asdfghjkl

CMNet Üyesi
Kayıt
20 Şubat 2012
Mesajlar
316
Beğeniler
268
Şehir
istanbul
#16
Askerden döndüm iş bakıyorum. Şuan görüştüğüm bazı yerler var 2 hafta içinde netleştireceğim. İstanbulda satış üzerine tercihimdir.. Tecrübem var. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.