• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiçbir işi küçümsediğim yok yanlış anlaşılmak istemem tabiki ama o işte kariyer yapmak biraz zor olduğunu tahmin edebiliyor olman gerekir. Gelecek kaygısına düşmektense temellerimi daha sağlam bir adımla başlamak istemem en doğal hakkım olduğunu sanıyorum. Teşekkürler yine de çok sağol ? ☺️

Herkes öyle diyor ? neyse artık yapacak birşey yok hepinize çok teşekkür ederim yorumlarınız için çok sağolun. Burada gerçekten yardımcı olan insanlar var. ☺️

@KeremCelik

Sana tesisatçı muamelesi yapan kişiyi biliyorum :) Ben de mezun olduktan 1.5 sene sonra iş buldum. İSG sertifikam var ama kullanmadım almanı da tavsiye etmiyorum. Çok fazla yığılma oldu. Şu an tmgd yi alabilirsin. Bi Urfalı olarak ben de Urfa'da iş bulamadım malesef.

Gerçekten Urfa’da çevre adına iş bulmak zor bu konuda çok uyarıldım. Fakat gittiğim çevre mühendisliği danışmanlık şirketlerinden aldığım piyasa haberlerinden birden çok firmaya danışmanlık yaptıklarını ve ödemeleri bir seneye kadar uzattıklarını söylediler. Bu gerçekten zor bir durum. Bunu dikkate alıcam teşekkürler ?

@KeremCelik

Bu arada Güler'in kuzeniydin sanırım. Herhangi bi duyum alırsam Urfa'dan seninle paylaşırım. Çalışma hayatında olunca biraz daha farklı oluyor çünkü. Kolay gelsin.

Kocaeli Universitesi Haziran 2018 itibariyle Cevre Muhendisligi'nden mezun oldum. Ayni zamanda Insaat Teknikerligi mezunuyum. Kocaeli,Bursa,istanbul(anadolu) olmak uzere is aramaktayim. Simdiden tesekkurler ?

Selamlar.. Güz dönemi itibariyle yüksek lisansa başlıyorum, danışmanlık firmalarında yarı zamanlı (haftanın 3 günü) çalışılabiliyor mu? Bu şekilde çalışanlarınız var mı?

@KeremCelik
@neriman_i

Bahsettiğiniz firmayı bende biliyorum , şahsi fikrim uzak durulması meslek adına daha faydalı olur :)
Kerem ingilizcen çok iyi madem YDS'ye girip 75 üstü almaya bak o puan elinde dursun ,kpss den de bi 70 üstü alırsan ve iş ilanlarında sözleşmeli ilanları falan takip edersen ,iş bulma şansın daha yüksek olur bence.
Danışmanlık adına da umudunu kırmak istemem ama Danışmanlık firmalarını ve sahiplerini çok iyi tanıyorum ,umut bile bağlama bence,zaman kaybı olur o kadarını söyleyeyim ...

MERHABA ARKADAŞLAR;

KOCAELİ GEBZE İLÇESİNDE BULUNAN DANIŞMANLIK FİRMAMIZDA;

ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNE SAHİP
AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN
DİKSİYONU DÜZGÜN, İKİLİ İLİŞKİLERİ İYİ
EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN
KOCAELİ İZMİT İLÇESİNDE İKAMET EDEN
TERCİHEN BAY (ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ YA DA TECİL ETTİRMİŞ) ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

İLGİLENEN ARKADAŞLARIN muge@organizecevre.com.tr ADRESİNE CV'LERİNİ İLETMELERİNİ RİCA EDERİM.

Tekirdağ / Çorluda İkamet eden
Emisyon Ölçüm raporlama sertifikası bulunan Tecrübeli/Tecrübesiz Çevre Mühendisi aranmaktadır.

Şanlıurfa’da Çevre Mühendisliği Adına En Büyük İşleri Yapmak İçin Projeler Düzenlesem kimler katılım gösterir acaba merak ediyorum. Projeler bütün Türkiye’yi kapsayacak çalışmaları ve Danışmanlıktan Tesis Tasarımlarına, Firmaların atıkları ve analizleri, vb bütün Çevre Mühendislik işlemleri büyük bir merkez kurmak gerçekten kolay ve Şanlıurfa da bu sektörü destekleyecek gerek belediyeler gerek firmalar olsun destekleyeceğine eminim. Görüşlerinizi alayım ?

Merhaba arkadaşlar ,

2015 mezunuyum,2 yıllık iş tecrübem var .Çevre görevlisi belgem var.Şanlıurfa 'da iş arayışındayım,sektör farketmez.
Ehliyetim var ve aktif araç kullanabiliyorum ve son olarak da TMGD sınavına hazırlanıyorum.İlgilenenlere duyurulur.
Dileyenlere CV atabilirim...

Yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden yeni mezun oldum.Stajlarımı; İski Tuzla Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Laboratuvarında, Boğaziçi Çevre Arge Danışmanlık Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasında işletme stajı yapmış bulunmaktayım. Stajlarım haricinde tecrübem bulunmamaktadır.Yetiştirilmek üzere kendime ve kuruma faydalı olacak şekilde çalışabileceğim iş arıyorum.Yeni mezun olduğum için şuan için çevre görevlisi belgem yok. edaebru-95@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...