• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar merhaba, 4.5 yıl aktif çevre görevlisi olarak çalıltıktan sonra bazı nedenlerle başka sektöre geçtim ve bu nedenle çevre görevlisi belgem şu anda boşta duruyor. Gerekirse hafta sonları gelip firmaların iş ve işlemlerini inceler, izin lisans süreçlerini kontrol eder toplantı yaparız bu şekilde yardımcı olmak isterim. ilgilenen yetkililer mesaj yoluyla ulabilir.

BENDE İŞ ARIYORUM DİYARBAKIR VE ÇEVRESİNDE 6 YIL TOPLAMA AYIRMA TESİSİNDE ÇALIŞTIM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Eğer uzmanlık varsa bakabilirsiniz.

İş İlanı

Malatya, Diyarbakır ve Amasya da kısmi veya tam zamanlı çalışmaya uygun C veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır. Başvuru için ik@birosgb.com

Merhaba bişey sormak istiyorum. Ben İzmir'de iş arıyorum acaba hangi firma veya fabrikaların insan kaynaklarına cv göndermemiz genel başvuru havuzlarında bulunmamız yararlı olur?

Hangi sektörü tercih etmek istediğinize bağlı olsa da; danışmanlık firmaları, atık firmaları ve laboratuvarların maillerine atmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

@Pınar CAN Danışmanlık firmaları hem daha fazladır, hem sirkülasyon çok olur hem de müşterilerine dahi ulaştırabileceklerinden; bu tür firmalara göndermenizi öneririm. Hele ki önümüzdeki dönemde yönetmelik yenilenir ve "5 kişi çalışmalı" şeklinde geçerse; illâ ki sizi çağıran olacaktır.

Pınar Hanım @Cem Yılmaz kardeşimin de dediği gibi danışmanlık firmaları sayı olarak daha fazladır.Anladığım kadarıyla o 3 sektörden ilerlemek istiyorsunuz. Benim tavsiyem bulabildiğiniz tüm firmalara cv nizi ve ne istediğinizi açıklayan bir mail iletin.
Ben şu anki işimi bu şekilde bulmuştum :)

Açıkçası en çok istediğim atıksu arıtma projelerinde çalışmak ama şuan ne iş olsa başlarım ordan çalışmaya diye düşünüyorum ne yazık ki, yardımlarınız için teşekkürler yapmaya çalışacağım onları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...