• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çevre danışmanlık firmamız bünyesinde çalışacak çevre mühendisi aramaktayız. ilgilenen arkadaşları benimle temasa geçmesi önemle rica olunur.
aranan şartlar.
malum çevre görevlisi sertifikası
kocaelinde ikamet etmek ve askerlik problemi olmamak.

İlan Çevre Mühendisi Aranıyor.
İlan sahibi
ORGANİZE ÇEVRE DANIŞMANLIK GERİ DÖNÜŞÜM MÜH. NAK. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İş Tanımı Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Bay/Bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.
Aranan Nitelikler
• Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
• Aktif araç kullanabilen,
• Diksiyonu düzgün,
• İletişim becerileri gelişmiş
• İyi derecede MS Office uygulamaları bilgisi olan,
• Öğrenme ve iş motivasyonu yüksek,
• Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
• Kocaeli'nde ikamet eden, İletişim Bilgileri
Tel: 0262 642 19 19 E-posta: mahmut@organizecevre.com Adres: Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mahallesi Atatürk Bulvarı No:2/B Gebze/KOCAELİ

Muğla da ÇED ve Çevre Danışmanlık alanında faaliyet gösteren firmamıza çevre görevlisi belgesine sahip arkadaşlar aramaktayız. Muğla da ikamet etme mecburiyeti bulunmamaktadır. ilgilenen arkadaşların yesildanisman@gmail.com adresine bilgilerini göndermeleri yeterlidir.

Iyi gunler ben cevre muh. 2. Sinif ogrencisiyim okulun gonderdiginden cok yazlari gonullu stajda yapmak istiyorum ama sorumluluk kabul etmedikleri soyluyorlar illa gonullu staj yapmk isterkendemi okuldan belge almk gerekiyo kirsehir ya da ispartada gonullu staj yspabilcem yerler varmi yardimci olursaniz cok sevinirim.. tesekkurler

Ankara'da bulunan ÇED ve Çevre Danışmanlık firmamızda çalışacak, aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, tercihen çevre danışmanlığı konusunda tecrübeli bay/bayan Çevre Görevlisi Belgesi bulunan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşların CV'lerini info@cetsan.net e-posta adresine göndermeleri yeterlidir.

Mustafa merhaba,

CV ni inceledim biraz fakat bir problem var. Kendinle ilgili hiçbir bilgi yok kişisel özelliklerini ortaya çıkarmalısın. O stajlarının inan kimseye bir anlamı yok. İşveren tecrübesiz adam alırken "nasılsa ben yetiştireceğim kafası çalışsın yeter" diye düşünüyor. Bu nedenle kişisel özelliklerin ön planda olmalı cv inde. Kariyer hedeflerin nedir? Baştan savma değil gerçekten ne istiyorsan güzel bir Türkçe ile belirtmelisin bunu. Mümkün olduğunca objektif değerlendirmeler kullanın. Bilgisayar bilgin iyi, kime göre neye göre? Bunun yerine 5/10 7/10 gibi bir değerlendirme daha açıklayıcı olur. Tabi verdiğin bilgilerin yanlış olduğunu görürse işveren bir hafta içinde de teşekkür eder güle güle der..

Senin CV nin aracı olarak kullanmış olalım. Bu yazdıklarım doğrudan sana değil genel bir bilgilendirme olsun.

Merhaba arkadaşlar yeni mezun bir çevre mühendisiyim. 3 dil biliyorum (İngilizce,Almanca,Portekizce) stajımı Almanya da FZJ de yaptım( Türkiyenin TÜBİTAK ı) diğer stajımı Sanko Çimento Fabrikasında yaptım. 1 sene Portekizde Erasmus yaptım. 6 ay Amerikada dil eğitimi gördüm. İş başvurusu yapıyorum askerlik diyorlar.

@ESER GÜZEL

(: Avrupa'da menfaatsiz iş olmaz ki zaten. Sen işini, kalacak yerini vs ayarlamalısın. Fakat imkanların bizim ülkenin şartlarından daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Arkadaşlar merhaba. Ben de iş arıyorum. yaklaşık 1 yıla yakın yurt içi ve yurt dışı iş güvenliği tecrübem var. c sınıfı sertifikam ve çevre görevlisi belgem var. İstanbulda ikamet ediyorum. askerliğim bitti. bana bu konuda yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ederim. Mart ayında askerden geldim ve o günden beri iş bulamadım. Kafayı yeme noktasına geldim. Ve umutlarımda malesef bitmek üzere. Hatta bu hafta içinde bir benzincide pompacı olarak göreve başlıycam sanırım. Çünkü başka iş yok.

İş ilanı benim mailime sürekli geliyor firmalardan isterseniz paylaşabilirim bende

İş İlanı Formatı
İlan
Çevre Mühendisi
İlan sahibi
MİTTEM ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ MÜH.MAK.VE İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İş Tanımı
Su ve atık su arıtma tesisleri konusunda proses tasarım bilgisi olan tekliflendirmede, uygulamada ve proje onay dosyası hazırlanması konusunda görevlendirilmek üzere bay veya bayan çevre mühendisi alınacaktır.

Aranan Nitelikler
Mühendislik Fakültelerinin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun,
En az 2 yıl Su ve Atık su alanında Çevre Mühendisliği deneyimi olan,
Office programlarına iyi derece hâkim,
İyi derecede Autocad bilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Analitik düşünebilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli bulunmayan,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için Askerliğini yapmış,
Anadolu Yakasında ikamet eden/edebilecek,
Bay veya Bayan,

Alınacak Personel Sayısı
1
İletişim Bilgileri

:
Çınardere Mah. Erenler Cad. No:2/3 Pendik/
.

İş İlanı Formatı
İlan
Çevre Mühendisi Aranıyor
İlan sahibi
MATEK ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ.
İş Tanımı
Çevre danışmanlık ve su arıtma sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamıza çevre danışmanlık konusunda çalışacak Çevre Mühendisi aranmaktadır.

Aranan Nitelikler
Çevre Görevlisi Belgesi olan,
İstanbul Anadolu yakasında, mümkünse Ümraniye ve çevresinde ikamet eden,
Yeni Mezun veya tecrübeli (2 kişi)
Danışmanlık konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek,
Mevzuatlar hakkında bilgili,
Firmalar ile görüşme yaparak, takip edebilecek,
İnsan ilişkilerinde güçlü,
Sözlü ifade ve temsil yeteneği kuvvetli,
İş disiplinine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk sahibi,
MS-office programlarına hakim,
Aktif araç kullanabilen,
çalışma arkadaşları, aranmaktadır.

Alınacak Personel Sayısı
2
İletişim Bilgileri
Tel: 0216 534 04 51
E-posta: info@matech.com.tr
Adres: Mehmet Akif Mah. Öztekin Cad. No:13 D:3 Ümraniye /İST.Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Diğer Açıklamalar
SADECE ONLINE BAŞVURU KABUL EDİLECEKTİR. RESİMSİZ VE REFERANSSIZ ÖZGEÇMİŞLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

Arkadaşlar,
Ankara'da ikamet eden/edebilecek
Seyehat engeli bulunmayan
Çevre Görevlisi Belgesi bulunan
Tecrübeli/tecrübesiz Fark etmez ama tecrübe tercih sebebidir.
Çevre Mühendisi aranıyor.
İlgilenen arkadaşlar lütfen özelden mesaj atsınn.

Merhabalar bende yeni mezun olmuş biriyim. iş ilanlarına bakmaya başladım ancak hepsinde çevre görevlisi belgesine sahip ve tecrübeli eleman kriterleri bulunmakta. İlk etap da çevre görevlisi belgesi almayı planlıyorum ancak Antalya da verilecek olan ya da İstanbul da verilecek eğitimler hakkında önümüzdeki süreler için herhangi bilgi bulamadım konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi en kısa zamanda bu eğitimi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler...

@honey
merhaba çevre görevlisi belgesi için bir şey diyemeyeceğim ama tecrübeli olmasanız dahi ilanlara cvnizi gönderin. çünkü işverenler ne kadar 2-3 yıl tecrübede yazsalar tecrübesiz elemanları çok severler :) az maaş verecek ya :) 2-3 yıl tecrübe olayı çoğu ilanda yalan. artık o ibare yazılmaz ise iş ilanı olmayacağını falan düşünüyorlar sanırsam. iyi şanslar

Arkadaşlar ben de İzmir de iş arıyorum.

2 yıl inşaat firmasında atıksu arıtma tesisi projeleriyle ilgili çalıştım. Müşteri ile görüşmeler, onay sürecindeki her türlü işlem, bakanlık ve il müdürlükleriyle görüşmeler benim yaptığım işler arasındaydı. Gerekirse arıtma tesisi teklifi hazırladım. İhaleye verilecek olan bir atıksu arıtma tesisin ihale dosyasını hazırladım, ingilizce ihale dosyasını okuyup teklif için ya da işin yapılması için gerekli malzeme listesi, maliyet hesaplaması, metraj cetvelinin hazırlanması işlemlerini yaptım. Keza işi aldık zaten ve bitiirp teslim ettik bu aşamada da her türlü veri toplanması, sunumlar da tarafımca yapıldı. AB projesiydi.

İmalatı yapılacak olan ürünlerin hesaplanmalarının yapılması imalatı yapılacak olan ürünlerin son hali ve imalat aşamasında da bulundum.

Ayrıca C sınfıı Uzmanlık belgemi aldım. Bu belgeyi de köşe de dursun diye almadım. Bu işi işe dikkat edecek sorumluluğunu bilecek insanlarım yapması taraftarı olduğum gibi ben de buna özen gösteriyorum. Bu alanda da çalışmayı çok isterim, pratiğim yok ama, çok zorlanacağımı sanmyorum. Normal hayatta da sadece kendi işimi yaparken de çok dikkatli ve pimpirikli olduğumdan benim kalemim olduğuna inandığım bir iş.

Çevre danışmanlık belgem de var ama, açıkçası bunu tam olarak dursun belki lazım olur diye aldım. Bence hakkıyla yapılınca hem çalışan hem işveren tarafından çok iyi ve zevkli ve sorumluluğu olan bir iş, ama piyasa da arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla, çok ciddiye alınarak yapılmadığından soğudum diyebilirm.

Tavsiye edebileceğiniz, gidip görüşebileceğim bir yer varsa çok sevinirim.

Bende il degistirmek istiyorum Kocaeli'den cok bunaldim geri donusturulebilir atiklar uzerine calisacagim yine cunku baska sektorde bilgim yok.Sizce il degistirirsem burdaki refah duzeyimi kaybeder miyim? Kocaeli sanayi bolgesi malum isten ciktiginiz gun yeni isten teklif geliyor (kendi calisma alanim icin diyeyim kavga cikmasin :D ) diger illerde de boyle mi? Kafamda deli sorular...

İş İlanı Formatı
İlan
Çevre Mühendisi Aranıyor
İlan sahibi
NEVKO A.Ş. (Nema Holding Kuruluşudur.)
İş Tanımı
Firmamızın Toptan Satış ve Pazarlama Departmanında Satış Mühendisi olarak çalışacak.
Aranan Nitelikler
·Satış konusunda deneyimli,
·Tercihen Su Arıtma ve/veya Atık Su Arıtma Ürünleri satış ve pazarlamasında görev almış olan ya da bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,
·Tercihen üniversitelerin Çevre Mühendisi mezun,
·İnsan ilişkileri ve iletişimde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
·Ekip çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü,
·Yeni fikirlerin oluşması için doğal yeteneklerini sergileyebilecek ve bunları satış yaklaşımlarına entegre edebilecek,
·Analiz - Sentez becerisi güçlü,
·Temsil becerisi güçlü, Prezantabl,
·Etkin liderlik vasıflarına ve koordinasyon becerisine sahip,
·İkna becerisi gelişmiş,
·İnsan ilişkilerinde başarılı, ,
·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek.
·Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan
·MS Office programlarını kullanabilen,
·Autocad paket programını kullanabilen
·İngilizce tercih sebebidir
·Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Alınacak Personel Sayısı
2
İletişim Bilgileri
Nevko Arıtım Mühendislik San. ve Tic. A.Ş.
Alemdağ Cad. No:52 Çamlıca/Üsküdar/İstanbul
Tel : 90.216 335 43 44
Fax : 90.216 316 25 00
info@nevkoaritim.com.tr
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

an
Çevre Mühendisi
İlan sahibi
DETAY ARITMA/ İSTANBUL
İş Tanımı
ARITMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA BAKANLIĞA SUNULMAK ÜZERE AAT PROJE ONAY DOSYALARININ HAZIRLANMASI VE ÇEVRE DANIŞMANLIĞI İŞLERİNİ YÜRÜTECEK, BAY/BAYAN ÇEVRE MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.
Aranan Nitelikler
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun,
Çevre Görevlisi,
AUTOCAD kullanabilen,
MS Office programlarına hakim,
İş disiplinine sahip, takipçi ve çözüm odaklı,
Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Tecrübeli olması tercih sebibidir,
Anadolu yakasında ikamet etmesi tercih sebebidir
Sürücü belgesi olması tercih sebebidir
Sigara kullanımayan adaylar tercih edilecektir
Bay veya Bayan
Alınacak Personel Sayısı
1
İletişim Bilgileri
İlgilenen adayların CV’leriniinfo@detayaritma.comadresine göndermeleri rica olunur.

@Gülay Kudret Birdal
Bence istanbulu tercih etmeyin @Gülay Kudret Birdal .nedenine gelince

hali hazırda çalıştığınız işten daha fazla çalışacaksınız ama ya aynı parayı alacaksınız yada daha az.refah düzeyiniz düşecektir bu şehirde.bu şehir seni sürükler ne harcadığını bilemezsin.ama herşeyden önemlsisi bence ne yapmak istiyorsan onu yap sonuçları çokda önemli değil mutluysan sıfır sıkıntıdır.benim fikirlerim bunlar

İstanbul ve Kocaeli yakin yerler ben Marmara'dan cikmak istiyorum bunaldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...