• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar, Bursa’da çevre mühendisi ya da iş güvenliği uzmanı olarak iş arayışım mevcuttur. İş güvenliği alanında 2 yıl çevre mühendisliği alanında 3-4 aylık tecrübem mevcut.

Askerden yeni döndüm, bu yaz düğünüm var. Bir an önce çalışmaya başlamam gerek ?‍♂️

İstenmesi halinde cv’mi gönderebilirim.
Mail: volkanmert00@gmail.com
Telefon : 0(554) 139 35 00

Saygılarımla.

Çok güzel bir yazı kaleminize sağlık. Hayattan keyif almanın formülünü çok güzel bulmuşsunuz. Bu fikirleriniz hiç ütopya değil gerçekleşebilecek fikirlerdir. Çalıştığı işi zevk alarak yapan bir mühendis hiç bir şeyde başarısız olamaz size katılıyorum. Kendim gelince sizin vermiş olduğunuz fikir ilerisi için gözümde yeni hayaller canlandırdı. Ama şunu da belirtmem gerekirse hakikatten işimi severek ve keyif alarak yapan bir insanım. Para her zaman alt sıralarda kaldı benim için. Bundan dolayı hem işimi devam ettireceğim hemde sizin açtığınız yolda ufakta olsa denemeler yapacağım. Niye daha çok mutlu olmayayım ki : ))))

DOĞA ÇEVRE DANIŞMANLIK
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş firmamızda görevlendirilmek üzere
Yeni Mezun,
Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
Temsil kabileyi olan,
Aktif çalışmayı seven,
İngilizce Bilen,
Avrupa yakasında oturan (tercihen),
Profesyonel olarak araç kullanabilen,
Askerliğini yapmış erkek elemana ihtiyaç vardır.

Telefon ile görüşme yapılamayacağını hatırlatır, fotoğraflı tanıtım bilgilerinin
bilgi@dogacevre.com.tr adresine gönderilmesini önemle rica ederim.

Merhaba, ilan sahibi olduğunuzu varsayarak bir önerim mevcut.
Araç kullanım ile ilgili ibarede "profesyonel" kelimesinin kullanımını doğru bulmuyorum.
"Profesyonel olarak araç kullanmak" bir ücret karşılığında araç kullanmak manasına gelmektedir. Alacağınız kişi Çevre Görevlisi belgesine sahip şoför izlenimi oluşturur.

Ben de başka bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. İlanda tezat olduğuna inandığım kısım;
"Yeni mezun, askerliğini yapmış erkek elamana ihtiyaç vardır"
Normal şartlar altında yeni mezun olan birisi askerliğini nasıl yapmış olabilir?
İlan sahibinin siz olmadığını varsayarak sormak istiyorum, ilan sahibi ketçap mayonez de ister mi?

@ssancart Kıymetli arkadaşlar ,

Eleştrileriniz tabiki de arkadaşın dikkatini çeker ancak didikleme tarzında yorum yapmak ta bence hoş değil.

Yeni mezun olupta direk askere gitmiş bir arkadaştan bahsediyor olabilir. Ya da bedelli yapmış birinden de bahsediyor olabilir.
Ayrıca bana göre anladığım yeni mezundan kasıt tecrübesiz bir aday olarak belirtilmiş olabilir.

Ayrıca profesyonel olarak araç kullanmaktan da belirttiği araç kullanımına hakim şeklindedir. Yani günümüzde ehliyetin ne kadar kolay alındığının herkes farkında. Dolayısıyla emanet edilecek araç ve diğer insanları düşünerek iyi araç kullanmayı diye anladım ben.

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (GEBZE)

Pozisyon : Çevre Mühendisi
Lokasyon : Gebze
Firma : Tarhan Geridönüşüm
İlgili kişi : Mehmet Tarhan
Tel : 0545 963 5851
NOT: GEBZE VE YAKIN ÇEVRESİNDE İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

@Fatih Koçak Maksadım didiklemek, yermek tabi ki değil.
Yeni mezun olup da direk askere gitmiş bir arkadaş yeni mezun olmuyor vb.
Askerliğini yapmış yerine, askerliği ile ilişiği bulunmayan demek daha doğru oluyor.
Konuşmak kadar kelimeleri doğru kullanmanın da işveren tarafından önemli olduğunu düşünüyorum.
Konu uzamasın tabi, amacım yermek değil öyle anlaşıldıysa ilan sahibinden de paylaşan arkadaştan da özür dilerim. :)

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ( SAKARYA - HENDEK )

Sakarya Ambalaj Geri Dönüşüm tesisinde çalıştırılmak üzere ,

-En az 1 yıl ambalaj atıkları ve atık yönetimi konusunda tecrübeli
-Çevre Görevlisi Belgesine sahip
-Polietilen , pet , pvc gibi plastik türlerini tanıyan , ldpe granül konusunda bilgi sahibi olan,
-Firma ziyaretlerinde bulunabilecek seyahat engeli olmayan il dışında görevlendirmelere gidebilecek,
-Diksiyonu düzgün ve b sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,
-Askerliğini yapmış bay çevre mühendisi arayışımız mevcuttur.

İletişim : idari@sakaryaambalaj.com.tr - 0553 825 62 54

Merhabalar ben yeni mezunum iş arayışı içerisindeyim.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversite'sinden Ocak ayında mezun oldum.
İstanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.
İstenmesi halinde cv’mi gönderebilirim.
Mail: selenay.songur@gmail.com

İyi günler dilerim.

@Fatih Koçak Bey ben anlatılanı anlıyorum sizde anlıyorsunuz ancak her mesleğin kendine has prosedürleri mevcut.

İyi derecede araç kullanabilen olarak yazılabilir. Amacım didikleme değil. Önceliğim mesleğimizin saygınlığını korumak.

"Profesyonel olarak araç kullanabilen, " cümlesini savunuyorsanız size de sitem ederim. Bu doğru bir bakış açısı değil.
Yukarıda yazdığımı tekrar yazıyorum; "Profesyonel olarak araç kullanmak" bir ücret karşılığında araç kullanmak manasına gelmektedir. Alacağınız kişi Çevre Görevlisi belgesine sahip şoför izlenimi oluşturur.

Profesyonel: Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan (kimse). Amatör karşıtı.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Şoför: Mesleği araba kullanmak olan sürücü

İŞ İLANI-BURSA

Megalab Mühendislik Bursa Şubemizde görev alacak Emisyon-İmisyon ölçüm Sertifikasına sahip ,aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan bay arkadaşlar alınacaktır. 2 kişi alınacak olup, info@megalab.com.tr adresine cv göndermeleri yeterli olacaktır.

Burçin Hanım Merhaba, şuan için çevre görevlisi kaldırılmıştır diye birşey yok. Size tavsiyem çevre görevlisi belgesini alın. Bir ara kaldırılacak denildi ama hala bekliyoruz.

Merhaba arkadaşlar. Adana çukurova üniversitesinden yüksek lisans yapıyorum ders aşamam bitti sadece tez aşamam kaldı. turkiyenin her yerinde çalışabilirim çevre görevlisi belgem var aktif olarak araç kullanıyorum. Acil iş ihtiyacım var. Türkiyenin her yerinde calişabilirim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlara Cv'm atabilirim.

Merhaba Yeşim Hanım. Istanbul Fatih'te ikametgah edebilirim. Aradığınız her kritere sahibim.sadece askerlik engellik var. Yuksek lisans dan dolayı en az 3 sene daha tecillim var. Yeni askerlik sistemiyle de 1 ay yapip gelmeyi dusunuyorum sizin icin de uygun olursa CV'm giderebilirim. Iyi çalışmalar

Merhaba Yeşim Hanım. Istanbul Fatih'te ikametgah edebilirim. Aradığınız her kritere sahibim.sadece askerlik engellik var. Yuksek lisans dan dolayı en az 3 sene daha tecillim var. Yeni askerlik sistemiyle de 1 ay yapip gelmeyi dusunuyorum sizin icin de uygun olursa CV'm gönderebilirim. Iyi çalışmalar

Merhaba Muhammed Bey. Adana da yüksek lisans yapıyorum ders aşamam bitti. Tez asamam tek kaldi. Atiksu üzerine bilgim var. Istanbulda tuzla da ikametgah edebilirim. Uygun görmeniz halinde CV'M gönderebilirim. Iyi çalışmalar

Son düzenleme:
İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (SİVAS)

ILICAN HAFRİYAT NAK. İNŞ. MAD. TAAH. ŞTİ.

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Sivas Suşehri ilçesinde atıksu arıtma tesisinde görevlendirilmek üzere iki yıl tecrübesi olan Çevre Mühendisi alınacaktır.
· Diksiyonu düzgün,
· Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar.

ilicantr@gmail.com
Tel: 0533 476 37 65

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (İSTANBUL)

METKA TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI VE HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. (İstanbul Küçükçekmece)
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Sertifikası olan,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Aktif Araç Kullanabilen,
Sorumluluk Sahibi,
İletişim Yeteneği Güçlü,
Ekip Çalışmasına Yatkın,
info@metkatmgd.com
0532 356 55 01

ABECE GRUP ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ MÜH. HİZM. olarak: *ÇED ve Toprak Kirliliği konusunda 1-2 yıl deneyimli, *Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, *Aktif olarak araç kullanabilen, *Seyahat engeli bulunmayan, *MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *İletişim becerileri kuvvetli, *İş arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilecek, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adresimiz: Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Koyunlu İş Merkezi No:105 K:5 D:10 Ümraniye/İSTANBUL Başvuru için CV'lerinizi kalite@abccevre.com adresine gönderebilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...