• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (YENİ MEZUN)

ZEMAD Madencilik Çevre İş Sağlığı ve Güv. Müh. Müş. İnş. Taah. ve Tic. Ltd. Sti.
ÇED Yönetmeliği Kapsamında ÇED ve PTD Hazırlama
Çevresel Etki Değerlendirmesi Yeterlik Belgesi Tebliği Kapsamında;
a)Kamu veya özel sektörde çevre ile ilgili konularda en az beş yıl çalışmış ve en az yirmi beş PTD/nihai ÇED Raporu hazırlanmasında veya en az on İDK toplantısında görev almış olan çevre mühendisi
(2) Bakanlık, Mülga Çevre Bakanlığı ve Mülga Çevre ve Orman Bakanlığının merkez veya taşra teşkilatlarının çevre yönetimi, çevresel etki değerlendirmesi, çevre yeterlik, çevre izin-lisans, çevre denetim, çevre koruma ile ilgili birimlerinde çevre mevzuatı kapsamında en az sekiz yıl çalışmış personelden;
a) Çevre mühendisi olanlar,
SADECE ; Yeterlilik tebliği kapsamında 5 a personeli olmuş ya da 5 a personeli olmaya hak kazanan Çevre Mühendisleri ile görüşülecektir.
(Emekli Çevre Mühendisi tercih edilecektir.)
Yeni mezun olmuş ya da 5 a personeli olmayan Çevre Mühendisleri ile görüşme sağlanmayacaktır.
zemad@zemad.com
03122226053
[automerge]1579935755[/automerge]
İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (İSTANBUL) (TECRÜBESİZ)

HADİ ÇEVRE EĞİTİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÇEVRE GÖREVLİ BELGESİNE SAHİP ÇEVRE MÜHENDİSİ
Merkezi İstanbul Bağcılar Güneşlide bulunan Hadi Çevre Danışmanlık firmasında görevlendirilmek üzere üniversitelerin çevre mühendislik bölümlerinden yeni mezun, tecrübesiz, çevre görevlisi belgesi olan çevre görevlisi aranmaktadır. ( küçükcekmece ve yakın ilçelerde ikamet tercih sebebidir)
Sadece mail yoluyla iletişim sağlanacaktır. Olumlu düşünülen özgeçmişlere görüşme için dönüş yapılacaktır.
Mail: hadicevre@gmail.com

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (AYDIN)

ADA GRUP YAPI TAAH. MÜH. VE MÜŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. – ECOSYS ÇEVRE
Arıtma Tesisi Tasarım, projelendirme ve devreye alma, Atıksu Arıtma Tesisi proje onay dosyalarının hazırlanması, Çevre Danışmanlık hizmetleri konularında birlikte çalışmak üzere Çevre Mühendisi takım arkadaşı arıyoruz.
Çevre Görevlisi veya Çevre Yönetimi Hizmeti Yeterlik Belgesine sahip Çevre Mühendisi,
En az 2 yıllık mesleki deneyime sahip,
Çevre Mevzuatına hakim,
Temsil yeteneği güçlü, çözüm odaklı çalışabilen,
Sormluluk ve görev bilinci yüksek olan
ik@ecosyscevre.com adresine göndermeleri gerekmektedir.
Aydın/Efeler
[automerge]1579935960[/automerge]
İŞ İLANLARI ...

Ekli dosyalar

• 9e3572e6b257c91_ek.doc
    733 KB · Görüntüleme: 107
İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (İSTANBUL)

ABECE GRUP ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ MÜH. HİZM. Olarak:
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve Çevre Görevlisi Belgesine sahip olan,
• ISO 9001, ISO 14001 Yönetim Sistemleri konusunda bilgili ve görev almış,
• Çevre Danışmanlık sektöründe en az 1 yıl tecrübe sahibi
• Çevre Mevzuatı ve uygulamalarına hakim,
• Çevresel izin süreçleri konusunda tecrübeli,
• İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,
• Askerlik ile ilişi olmayan (erkek adaylar için),
• İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,
Telefon: (0216) 328 02 59
kalite@abccevre.com

@H. Pınar Çulha her gittiğimde arabada çalıyorum bunu kaçarı yok ne de olsa '' Amasyalıyız heri '' :D ben türküsünden ziyade şiirini paylaşırsam daha sanatsal olur diye düşündüm :D
[automerge]1580390261[/automerge]

@H. Pınar Çulha kesinlikle haklısınız, tekiz çok şükür. sacda yağlını yap, haşhaşlı çöreğini yap, ev baklavanı yap, semaverini demle izle dağlarını ırmağını ..
[automerge]1580390610[/automerge]

@H. Pınar Çulha hemen hemen her fırında haşhaşlı satılır ya yapmayın. ayrıca yapımı da o kadar zor değil ki. az uğraşsam ben bile yaparım hamuru mayala haşhaşa bula burgu burgu tepsiye diz ver fırına. burmayla ugrasamam diyosanız yuvarlak yuvarlak yada bütün bile döşeyebilirsiniz tepsiye

@H. Pınar Çulha az önce ceviz koymayı unutmuşum pardon. valla Samsun'da olsam başım üstüne ama ben çooook uzak gurbet ellerdeyim ;( bu ihale size kalıcak gibi
[automerge]1580391144[/automerge]
bide benim el lezzetim hiç yoktur ya sıfır . hatta eksi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...