• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,

Ankara ili sınırları içerisinde 8-10 aylık bir proje kapsamında çalıştırılacak 8-10 yıl tecrubeli (Çalışması şart değil Mezuniyet Yılı itibariyle) Çevre Mühendisi ilanı ile ilgili tarafıma bilgi verilmiş olup ilgilenen kişiler var ise ilanı paylaşan kişi ile irtibata geçireceğim.

Niğde de ikamet ediyorum çevre mühendisliğinden yeni mezun oldum askerliğimi yaptım iş arıyorum yardımcı olabirmisiniz?

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ- ÖZYAY ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

- Çevre danışmanlığı alanında EN AZ 2 YIL ve üzeri deneyimli çevre görevlisi belgesi olan,
-Aktif araç kullanabilen,
-BURSA'DA İKAMET EDEN SADECE ERKEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

Belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerini verilen adrese mail atmaları gerekmektedir.

İletişim Bilgileri : info@ozyaymuhendislik.com

Merhabalar,

Aranan nitelikler

İzmit Başiskele Kartepe çevresinde ikamet eden,
Çevre görevlisi belgesine sahip,
Aktif araç kullanabilen,
Ofis programlarını iyi derece de kullanmayı bilen,
Düzenli raporlama yapabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli (tecil bitiş tarihinizi belirtiniz)
Analitik düşünen ve iş takibi yapabilecek,
İngilizce bilen,
Tercihen atık yönetimi konusunda tecrübeye sahip

İş tanımı

Merkezi tuzla da bulunan plastik geri dönüşüm ve atık yönetimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın Kocaeli Kullar da bulunan tesisimizde atık yönetimi koordinasyonunu sağlayacak ve tesisin çevre mevzuatıyla ilgili çalışmaları yürütecek iş arkadaşı aramaktayız.

Başvurular sadece mail yoluyla alınacaktır.

Başvuru için hanifi@ersemplastilk.com.tr adresinine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

İŞ ARAYIŞI | MUSTAFA YILMAZ | TEKİRDAĞ

Namık Kemal Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunuyum. Tekirdağ Çorlu'da yaşamaktayım. Tekirdağ bölgesinde aktif iş arayışım bulunmaktadır.
Eğitim sürecinde elde ettiğim teorik bilgileri yapmış olduğum stajlar ile iş hayatında kullanma fırsatı buldum.
İlgililer veya yardımcı olabilecek kişiler ile özgeçmişimi paylaşabilirim.

İletişim: mustafayilmaz9401@gmail.com

ÇMNet İstanbul WhatsApp grubuna gelen ilanı paylaşmaktayım:

ÇİGEM ÇEVRE (İSTANBUL)
Pendik/Kartal da ikamet eden,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Çevre danışmanı arkadaşlara ihtiyaç duyulmaktadır. İlgilenenler info@cigem.com.tr 'ye cv gönderebilir.

-İlanla ilgili ekstra not; normal şartlarda en az 6 aylık bir tecrübe istiyor firma. Ancak adayla yapılan birebir görüşmede ikna olurlarsa tecrübesiz adaylara da şans tanıyabileceklerini ilettiler.

Merhaba,
Istanbul Idem Muhendislik Cevre Bilimleri olarak en az 3 yillik ve cevre belgesine sahip muhendis arayisimiz bulunmaktadir. Freelance olarak. Ilgililerin 05423964605 veya info@idemmuhendislik.com.tr ile muracatlari rica olunur. Tesekkurler

Aksaray ilinde Hızır osgb bünyesinde çalışmak üzere Aksaray ilinde ikamet eden yada edebilecek B sınıfı İş güvenliği uzmanı iş arkadaşı aranmaktadır. İlgilenen arkadaşların dönüşünü bekliyorum:)

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Metka Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firmamızda çalışmak üzere Tehlikeli Madde Güvenlik danışmanı arkadaşlar aramaktayız. İlgilenenlerin info@metkatmgd.com a cvlerini yollamaları rica olunur.

merhabalar Ankara'da geri dönüşüm sektöründe tecrübesi olan sahaya hakim belediye görüşmelerini gerçekleştirebilecek, belgelendirme konusunda bilgili ehliyeti olan ve aktif araç kullanan çevre mühendisi arayışımız mevcuttur ilgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilir.

Yeni açılan Ekodoğa Çevre Danışmanlık firmasında çalıştırılmak üzere en az 5 yıllık tecrübesi olan çevre mühendisi aranmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...