• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iş güvenliği uzmanlığı belgesi

Erkan Ertürk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SATE KİMYA
Arkadaşlar Mrb,

İş güvenliği uzmanlığı belgesi almak istiyorum. En yakın Sınavın ne zaman olacağı ve İzmir de tavsiye edebileceğiniz bir Eğitim kuruluş var mı?

Teşekkürler.

ergon martı eğitim kurumlarında yer yok :( ama elit eğitim kurumunda hafta içlerine kabul yapabiliyorlarmış. birde zirveyi arayayım. :)

ben yurt dışına gidecegim için bu eğitimi alamıyacağım sanırım
tümünü uzaktan eğitimle almak mümkün mü bilmiyorum böyle bir şey olursa süper olur açıkçası :)

@metinsel

Malesef örgün eğitim ve staj zorunlu. Çantacılar belki dediğinizi yapabilir.:D

Zirvede de hafta içi gruplarında yer varmış. Bana zirve daha mantıklı gibi geldi. Kemalpaşa dan çiğliye gidip gelmek daha zor olacak.

Zirve OSGB İstanbul şubesinden memnun kalmadım ama İzmir şubesi hakkında bilgim yok.Fiyat diğerlerine göre çok uygun ama bazı hocaları gerçekten bomboş. Ama tabi sınava kendimiz hazırlandığımızdan problem yok:) Tabi 6 saat boyunca şahsına bir şeyler katmayacağını düşündüğün malum hocalardan ders dinlemeyi göze almak...:suspus: