• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumları

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Merhaba;

İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimini verebilecek bakanlık tarafından yetkilendirilmiş kurumlar ekli listede yer almaktadır.

Eğitim almak isteyen arkadaşlar istediği eğitim kurumunu seçebileceği gibi eğitim için Çasgem'e de gidebilir. İşlevsellik anlamında özel eğitim kurumları ya da Çasgem arasında bir fark yoktur. Eğitim sonunda herkes aynı haklara sahiptir ve aynı sınava girer.

Bilginize.

Ekli dosyalar

• yetk_egt_kur-1.xls
    32 KB · Görüntüleme: 522
@sekonder
Serkan bey belge için 90 saat uzaktan 90 saat örgün ve 40 saatte staj eğitimlerini tamamlamanız gerekiyr. bunlar ıcın sadece yerleşim yerinize yakın bi eğitim kurumuna basvurmanız yeterli olur

ARKADAŞLAR BEN ADAY MEMURUM BU SERTİFİKAYI ALMAK İSTİYORUM AMA İZNİM YOK.VAN'DAYIM VAN'DA YADA DOĞUDAKİ İLLERDE BU SERTİFİKAYI VEREN EĞİTİM KURUMU VAR MI BİLİYORMUSUNUZ?BİDE BU EĞİTİMİ UZAKTAN EĞİTİM ŞEKLİNDE 20 ARALIKTAN SONRA VERMEYE BAŞLAYAN EĞİTİM KURUMU VAR MI BİLDİĞİNİZ?OCAKTA ADAYLIĞIM BİTİNCE YILLIK İZNİMDE BU SERTİFİKA İÇİN ZAMAN AYIRABİLİRİM.BİLGİNİZ VARSA CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKÜRLER.

arkadaşım sınav zaten 21 ekimde bide sınav tarihlerini sanırsam bakanlık belirliyor ona göre eğitimler veriliyor ..

bence onun için daha çok erken 2013 e bir girelim sınav tarihleri belli olunca bakarsın ozaman eğitim için araştır bence

bakanlık sınavdan iki ay önce eğitimin tamamlanmasını istiyor.buda eğitimin şubat sonu en geç bitmesi demek buda eğitimin başlaması için ocak sonu demek. her yerde kurs bulamayacağım için ben şimdiden araştırmaya başladım.bide ben zaten ocaktan sonraki kurslara katılabileceğim yada 20 aralıktan sonraki kurslara aslında bakıyorum.tabi uzaktan eğitimli kurslara.

Aslı Hanım egıtım fırmalarının kalitesı hemen hemen aynıdır. Basarı kişinin performansına baglıdır. Konular kapsamlı ve genıs oldugu ıcın kısa zamanda cok seylerı ogretmelerı ımkansız. O yuzden size en yakın uygunu hangısı ıse ona gıdın derim

ARKADAŞLAR BU EĞİTİMİ VEREN KURULUŞLARIN LİSATESİNİ TEKRAR VEREBİLİRMİSİNİZ YADA BU LİSTEYE NERDEN ULAŞABİLECEĞİ Mİ SÖYLERMİSİNİZ?

@hapşu_
Yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından (ÇASGEM, üniversite, özel eğitim kurumu); 28.10.2011 - 26.3.2012 tarihleri arasında işyeri hekimliği ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimlerini tamamlayıp, eğitim kurumlarınca Bakanlığımıza isimleri bildirilen katılımcılar 13 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Arkadaşlar benim de bir sorum olacak. Bildiğim kadarıyla ilk aşama C sınıfı olarak verilip A sınıfına kadar yükseliyor. C sınıfı sertifikadan sonra hangi şartlar sağlandığında B ve A sınıfına yükseliniyor? Çeşitli bilgiler sürekli duyuyoruz ama bunun tam olarak bilen biri açıklarsa sevinirim.