• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 25.12.2010-Ankara

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Merhaba;

27.11.2010 tarihinde çıkarılan ilgili yönetmelikler ile birlikte müdürlük tarafından 01.12.2010 tarhinde yapılan duyuru sonucu sınav tarihi belli olmuştur.

İlgilenen arkadaşların dikkatine gerekli bilgiler ekte yer almaktadır.

Ekli dosyalar

• sınav.doc
    55 KB · Görüntüleme: 53
@n_handan

Merhaba;

Bu sınav C sınıfı eğitimini tamamlamış ancak hala sınava giremeyenler için geçerlidir.
Yeni eğitimler yakın tarihte başlar hatta başlamış bile olabilir. Daha önce ilan edilen eğitim verebilecek kurumlar listesinde bulunan eğitim kurumlarını arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

casgem dısındaki kurumlar haangisi? benim bildigim casgem dısında bu egitimi gecerli kılan bi kurum yok.c sınıfı sertifika alabilmek için casgem den baska bi kurum gecerli olmaz diye biliyorum dogrumudur?

Çasgem dışında yetkilendirilmiş yaklaşık 30 tane eğitim kurumu vardı. Ancak güncel listeyi siteden kaldırmışlar. O zamanlar kaydettiğim listeyi size gönderiyorum. Ekli listede yer alan eğitim kurumlarından alınan eğitimler geçerlidir. Bende listede yer alan bir eğitim kurumundan mart 2010'da ilgili eğitimi aldım ve şu anda sınava girmek için hazırlanıyorum. Yeni yönetmelik itibariyle yeni eğitimlerde başlayacaktır. Listedeki kurumlardan bilgi alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• egitim-kurumları.doc
    31.5 KB · Görüntüleme: 33
@Sadiye Yüce

Sadiye Hanım;

Bakanlık bu yetkilendirdiği kuruluşlardan yetkilerini aldı diye biliyorum. Bu yüzden eğitim açamıyorlardı. Yanlış mı biliyorum?

Merhaba;

Yeni eğitim kurumları ile ilgili liste yayınlandı. Eğitime gitmek isteyen arkadaşlar bu eğitim kurumlarından bilgi alabilirler. Eğitim tarihleri belli olmaya başladı.

Ekli dosyalar

• eğitim kurumları.xls
    27 KB · Görüntüleme: 16