• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavları Bilgi Bankası

Neden İş Güvenliği Uzmanı olmayı istiyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    203
Merhaba;

İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi için yetkilendirilmiş kurumların listesi ektedir.
Bilginize...

Ekli dosyalar

• yetkilendirilmisegitimkurumlari11-05-2011.xls
    58.5 KB · Görüntüleme: 134
  • uzaktanegitimonaylanan02-05-2011.xls
    56.5 KB · Görüntüleme: 113
isg uzmanlığı daha fazla kaynak sorusu olan paylaşabilir mi

Merhaba Arkadaşlar; Sınava gireceklere yadımcı olması anacıyla elimde olan örnek soruları sizinle paylaşıyorum. Umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• ÇASGEM sorular.doc
    1.1 MB · Görüntüleme: 292
  • ISG DENEME SORULARI.doc
    1.2 MB · Görüntüleme: 288
  • UZMANLIK SINAVA HAZIRLIK.ppt
    3.1 MB · Görüntüleme: 345
çok teşekkür ederm sadiye hanım çok işime yarıyacak eminm

@Sadiye Yüce

Öncelikle teşekkür ederim.Bu soruların cevapları doğru mu?

Çünkü birçok kaynaktan sorular dolaşıyor netde ve kurumlar özellikle cevaplar kontrol edilmemiştir.Şeklinde belirtiyor.

Bunlar kontrol edilmiş miş?

Arkadaşlar merhaba,

Yurtdışında HSE supervisor olarak çalışmaktyım. Türkiye'de C sınıfı sertifikam yok ama NEBOSH IGC var. Eğer ilgilenirseniz ve İngilizce'niz var ise sizlere buradan eğitim dökümanlarını gönderebilirim.

Herkese kazasız günler dilerim.

@Flashdance

Hangi firmadan aldınız acaba eğitimi? Her türlü bilgiye ve dökümana açığız..

Eğitimi TWI firmasından aldım. Eğitim dökümanları çok fazla yer kaplıyor. Sizlere isterseniz bölüm başlığına da uygun olması sebebiyle eğitim sırasında bizlere verilen soruları göndereyim.

Elimden geldikçe sizlere OSHA konusunda da dökümanlar yollamaya çalışacağım.

İyi akşamlar dilerim.

Ekli dosyalar

• 1 - Practice Exam - Elem 1.pdf
    276 KB · Görüntüleme: 126
  • 1 - Practice Exams - Elem 2 [Compatibility M.pdf
    156.7 KB · Görüntüleme: 118
  • 2 - Practice Exams - Elem 3 [Compatibility M.pdf
    161.9 KB · Görüntüleme: 87
  • 2 - Practice Exams - Elem 4 [Compatibility M.pdf
    725.4 KB · Görüntüleme: 87
  • 3 - Practice Exams - Elem 5 [Compatibility M.pdf
    197.7 KB · Görüntüleme: 89
Arkadaşlar merhaba,

Bende yeni açılmış bir sinav sitesinden online sınav oldum. Geçmiş yılların sorularını online eğitici olarak çözümleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda, site zamanda tutuyor ve hata var ise gösteriyor. Bilmem site ismi vermek doğrumu ama sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Çünkü sitedeki soruları alıp buraya kopyalayamadım :( Bu siteyi kuranlar ve isgvideo.com'un kurucularıymış. Valla seri halde site çıkartıyorlar. Hepside farklı ama yararlı konular üzerinden. Açıkcası bir sonraki siteleri ne olacak merak etmiyor değilim.

Size kolay gelsin umarın işinize bu paylaşım yarar.
Aralık 2011 sınavı için hepimize başarılar.

Merhaba arkadaşlar bende 13 mayıs 2012 deki sınava giricem ..internette araştırken bu siteyi buldum .İsg konuları hakkında bültenler var . Umarım işinize yarar ...
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu siteden indirebilirsiniz..

@CMNet Okuru

Kurstaki hocalarımız kesinlikle yeni mevzuattan soru gelmeyeceğini şu an hala 4857 iş kanunun geçerli olduğunu söylediler. Çünkü yeni çıkan kanunla ilgili yönetmeliklerin çoğu eksik. Bir sürü yönetmelik çıkması gerekiyor dediler. Bilginize

@Serap Töre Çelik

Serap Hanım, açıklanmadı diye sanıyorum. Ben sınava girdim de çoğu arkadaşım yeniden geleceğini söyledi. Böyle bir uyarı yapmak istedim. Çünkü bir çok şey sayısal olarak değişti. Bilgileriniz için teşekkürler, bende arkadaşlarıma ileteyim :)