• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş güvenlikçinin el kitabı

Serhat Güler

Kayıtlı Kullanıcı
İş Sağlığı ve İş güvenliği alanında çalışanların El Kitabı.
İş Güvenliği alnında yeni çalışmaya başlayacak veya çalışanların gereksinimi olacak iş güvenlikcinin el kitabı olarak sunuğumuz bilgilendirme ve yönlendirme içerikli bilgileri hızlı ve etkili kullanımın sağlanması için CD Formatında sizlere sunuyoruz.
Çalışmış olduğunuz işletmeye İSG adına birşeyler katmak ve çalışmalarınızı sistemli yürütmeniz için hazılanan bu bilgi ve dökümanlar işletmenizde İSG alanında yapacağınız çalışmaların yıllık planlanmasından işleyiş ve denetimine kadar olan herşeyi içermektedir.
Tamamı örnekli olan bu döküman ve belgelerin işletmenize uyarlama çalışması ile ister istemez bilgilerin tamamına hakim olmanızı sağlayacaktır.
Eğitim metaryellerinin içinde bulunan gerçek ve örnek video içeriği ise vereceğiniz eğitiminde etkinliğini artıracaktır.
Sınırlı sayıda hazırlanan bu CD'ler Ocak ayının ilk haftası gönderime başlanacaktır. Tüm Bilgi ve Dökümanlar 5 CD'den oluşmaktadır. Telif koruma hakkı olan bu CD'ler yanlızca talep eden kişiler tarafından kullanabilmektedir.

• İSİG El Kitabı.
  • STANDARTLAR.
  • İş Kazaları Standardı.
  • İSİG Organizasyonu Standardı.
  • Çalışma İzni Standardı.
  • Kişisel Koruyucu Ekipman Standardı.
  • Portatif Yangın Söndürme Cihazlarıın Kullanımı, Bakım ve Kontrolü Standardı
  • Risk Değerlendirmesi Standardı.
  • İSİG Yönetim Programı Standardı.
  • Yapı İşlerinde Sağlık Güvenlik Standardı.
  • Trafik Kuralları Standardı.
  • Parlayıcı, Patlayıcı, Tehlikeli ve Zararlı Kimyasallarla ilgili Güvenlik. Tedbirleri Standardı.
  • ISIG ile İlgili Operasyonların Yönetimi Standardı.
  • Endüstriyel Hijyen Standardı.
  • Ergonomi Standardı.
  • Genel İSİG Kuralları Standardı.
  • Ekipman, Makina, proses Tasrım, Üretim ve Devreye Alma Standardı.
  • Yasal ve Diğer GerekliliklerStandardı.
  • İletişim Standardı.
  • Tehlikeli Hammadde ve Kimyasalların Yönetimi Standardı.
  • Acil Durumlara Hazırlık Standardı.
  • Proje,Ürün,Hammadde, Ekipman Değişikliği Standardı.
  • Uygunsuzluklar, Düzeltici ve Önleyici Faaliyetler Standardı
  • Yönetimin Gözden Geçirmesi Standardı.
  • Çalışan El Kitabının hazırlanması.
  • İşletmeye yönelik politikanın hazırlanması.
  • İşletmeye yönelik çep kitapçığını hazırlanması.
  • Prosedür ve Taimatlar.
  • Eğitimler (İSG Eğitimleri Sunumları) Eğitim Etkinliğinin Denetimi.
  • Denetim (Yöntem ve check list'leri).
  • Tatbikatlar (Planlanma ve Senaryonun hazırlanıp uygulanması).
  • Kullanılması Gereken Tüm Formlar.
  • İSG Çalışmasının Aylık Raporlanması ve İSG Kurulunda Sunum noter tastikli kurul defterinin işlenmesi
  • Olası Bakanlık Denetiminde Sorgulananlar.
  • Saha Kontrolleri ve düzeltici önleyici faaliyetlerin işleyişi
  • Zorunlu ölçüm ve analizler ve buna benzer gerekli birçok bilgi ve döküman ile birlikte

Fiyat 422,00 TL+KDV

Bilgilerinize,
Saygılarımızla,
TEDARİK İÇİN info@isguvenlikciler.com la iletişime geçiniz.

http://www.isguvenlikciler.com/haber/index.php?Git=haberler&haber_seo=is-guvenlikcinin-el-kitabi-cikti

Değerli arkadaşlar bu alan Ülkemizde geliştirilmesi gereken bir alan. Çok eksiklikler var. Bu tarz kaynakların olması çok güzel. Ancak ulaşılabilir olmalı.Bu alana gönül veren arkadaşlar açısından önemli