• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimi

Asuman yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
isg egitimi için Manisa da önereceğiniz kurs varmı ? acil

Merhabalar arkadaşlar yeni dönem için C sınıfı İSG sınavına girmek istiyorum bunun için kurs araştırmasına girdim. Ankara ili için önerebileceğiniz işime daha çok yarayacak kurslar hakkında bilgi almak istiyorum sizden, yardımcı olursanız sevinirim.

@betüldereli Merhabalar,
İş güvenliği uzmanlığını yapacak iseniz Serkan Beyin dediği gibi B sınıfı olmanızda fayda var hem bakabileceğiniz firmalar çoğalır hem de bir nebze maaşınız iyi olur. C sınıfı belgesi almak istiyorsanız da ben Lider İş Sağlığı ve Güvenliği kursuna gittim. Tavsiye olarak ise aslında gittiğiniz kurstan ziyade iş size düşüyor. Birçok insan bu belgeleri almak istediği için sınavlarda daha zor olabiliyor. O yüzden kursun size öğreteceği bilgilerden ziyade kendinizin yönetmelikleri açıp okumanızda fayda var. Ayrıca Facebook'ta Hakan Erdoğan'ı takip edebilirsiniz. Sınava hazırlık sürecimde bana çok yardımcı oldu.

@kubraeren çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için :)
[automerge]1564405784[/automerge]
@Serkan Çiçekay tavsiyeniz için teşekkür ederim.Bu durumu göz önünde bulunduracağım. Fakat bu konuda bilgi sahibi değilim beni aydınlatırsanız sevinirim. İsg yüksek lisanları tezsiz mi oluyor yoksa tezli yüksek lisans mı? ve hangi üniveristelerde mevcut.

Son düzenleme:
@betüldereli tezsiz programlar da var 7-8 ayda bu eğitimi tamamlayan üniversiteler dahi var geçenlerde bir ilan görmüştüm bulursam paylaşacağım. Gelişim Üniversitesi’nin ilanıydı.
[automerge]1564406724[/automerge]
@betüldereli ilan şu.

TEZSİZ YÜKSEK LİSANS YAPMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE;

*İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIK SINAVINA ‘’B ‘’ BELGESİ İÇİN GİREBİLMEYE HAK KAZANIMI,

*2019 MART AYINDA EĞİTİM BAŞLANGICI VE 2019 EKİM AYINDA EĞİTİM BİTİŞİ,

*YÖK’ÜN YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK 14 HAFTA ARTI BİRER HAFTA SINAV HAFTALARI ŞEKLİNDE OLUŞAN DÖNEMLERLE TOPLAM 2 DÖNEMDE MEZUNİYET,

*DERSLERİN BİR KISMI YÖK ONAYLI OLARAK UZAKTAN EĞİTİM ŞEKLİNDE,

*SORU HAVUZUNDAKİ ÇALIŞMA SORULARI İLE SINAVLARA GİRİŞ,

*TAMAMLANMASI GEREKEN 10 DERSLİK KREDİYİ 5+5 YERİNE, 6+4, YANİ 1.DÖNEM 6 DERS 2.DÖNEM 4 DERS SEÇEREK, SINAVA ÇALIŞAMAYIP 1. DÖNEM DERS BIRAKTIĞINIZ TAKTİRDE, 2.DÖNEM FAZLADAN DERS ALIP(4 YERİNE 6 DERSE KADAR SEÇME YAPILABİLİR) 3.DÖNEM UZATMANIZA GEREK KALMADAN MEZUN OLABİLECEĞİNİZ,

* DİĞER ÜNV.LER GİBİ HER DERSE PROJE VE HER DERSE SUNUM GEREĞİ OLMADAN

*İSTER KREDİ KARTINA TEK ÇEKİM YAPTIRIP 12 TAKSİT İLE EKSTRENİZE YANSITILMASI, İSTER TÜM ÜCRET KADAR KART LİMİTİNİZ YOKSA MAİL ORDER YÖNTEMİ İLE AYLIK TAKSİT TUTARI KADAR OLAN MEBLAĞIN ÇEKİLMESİNİ TALEP ETMENİZ, İSTERSENİZ DE KREDİ KARTI İLE İŞLEM YERİNE YAPACAĞINIZ TAAHHÜT ÜZERİNE ÜNV.İBAN NO’SUNA AYLIK OLARAK TAKSİT TUTARLARINI YATIRARAK YA DA ÜNV.DE ELDEN ÖDEME YAPARAK ÖDEME KOLAYLIĞI,

*GİRİŞ ESNASINDA HERHANGİ BİR PEŞİNATA GEREK OLMADAN KAYIT YAPTIRABİLME,

*ÖN KAYIT OLMADAN DİREKT KAYIDA GİDEBİLECEĞİNİZ BİR SÜREÇ İŞLEYİŞİ,

*YILLARDIR SORUNSUZ MEZUNİYETLER İLE 400 KİŞİYE KADAR YÖK ONAYLI KONTENJANI OLUŞU İLE KURALSIZ KAYIT RİSKİNE GİRMEDEN,

*KAYIT OLDUKTAN SONRA EKLENECEĞİNİZ WHATTSAPP GRUBUNDA BİLGİ VE BELGE PAYLAŞIMLARI İLE EĞİTİMİ TAKİPTE KALMA,

*KALMANIZ İÇİN HİÇ BİR SEBEP OLMAKSIZIN RAHAT BİR EĞİTİM SÜRECİ,

*NORMAL ŞARTLARDA EĞİTİM ALMANIZ GEREKEN 2 DÖNEMLİK SÜREDEKİ PROJE ÖDEVİ DE DAHİL TOPLAM ÜCRET 6.000 TL,

*ARADA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ARACI,AKADEMİ,EĞİTİM KURUMU OLMADAN DİREKT BENİM YÖNLENDİRMEM İLE ÜNV.NİN KAMPÜSÜ İÇİNDE TÜM ÖĞRENCİLİK İŞLEMLERİ,ÖDEMELER,SINAVLAR VE EĞİTİMİNİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZ,

*NOTER VEKALETİ İLE KAYIT İMKANI, EVRAK TEMİNİ/İLETİMİ VE BİLGİ VERME/ALMA KONUSUNDA SİZLERE YAPACAĞIM YARDIMLAR

*ASKERLİK TECİLİ İÇİN DÖNEM UZATMAK İSTEDİĞİNİZDE PROJE ÖDEVİNİ TESLİM ETMEYİP 750 TL EK BİR ÜCRET ÖDEYEREK 12 AY EĞİTİM SÜRECİ VE SONRASINDA DA 12 AY HAK EDİŞİ İLE TOPLAMDA 2 YIL TECİL HAKKI,

*BAKAYA DÜŞMÜŞ OLANLARIN KAYIT OLABİLMESİ İÇİN GEREKLİ RAPORLAR KONUSUNDA YÖNLENDİRME,

*PROJE ÖDEVLERİNİZİ KENDİNİZ YAZMAK İSTEMEDİĞİNİZDE GRUPÇA HAREKET BUNU GERÇEKLEŞTİREBİLME İMKANI,

*MEZUNİYET SONRASI TEZ TAMAMLAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZDE BİR ÇOK ÜNV. MÜFREDATINDAN DERS DÜŞÜMÜ YAPTIRABİLECEĞİNİZ MUAF OLABİLECEK DERSLER ÇERÇEVESİNDE EĞİTİM,

VE DAHA BİR ÇOK GEREKLİ KOLAYLIKLAR İLE TÜM EĞİTİM BOYUNCA Nurtaç Gümüş ÖNDERLİĞİNDE VE DESTEĞİNDE GELİŞİM ÜNV.DE YAZ DÖNEMİ İÇİN KAYIT OLMAK İSTEYENLER arayabilir kayıtlar devam.ediyor
[automerge]1564406760[/automerge]
Tabi bunun süresi bitmiş sadece bilgi sahibi olmanız için paylaştım

İlanların çoğu isg+çevre yani ne sadece çevre var, ne de sadece isg (osgb, çevre danışmanlık firmaları hariç) o yüzden zorunluluk gibi neredeyse, bence alınmalı.

Merhaba arkadaşlar,
Yüksek lisans yaparak B sınıfı uzmanlık alan var mı aramızda?
Hangi okulu tercih ettiniz acaba? Ben sadece Diriliş akademi, Gelişim ve Kastamonu üniversitesini bulabildim. Bunlarda bana pek güven vermedi.

5100 TL miş ama başvurular bitmiş malesef. Boş kontenjan var mı diye bir arayın isterseniz.
Recep Tayyip Erdoğan Üni, Katü, Turtep de uzaktan ona da bakın.

Gülay hanıma katılıyorum. Ben Aksaray Üni.de yapmıştım pazar günleri oluyordu eğitimi. Manisada çalışıyordum aynı zamanda. İki haftada bir günü birlik manisadan aksaraya gitmek zorunda kaldım. Hayatımın en yorucu 8 ayıydı ?
Çevre ve İSG işte öğreniliyor. Eğitimleri çok düşünmeyin:harika: