• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş sağlığı ve güvenliği

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç tarihi
D

deleted25658

İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasını nasıl alabilirim daha doğrusu C sınıfı setifika için neler yapmalyım (yeni mezun)

"Eğitim Kurumlarından eğitim alarak ilk defa girecek olan İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı adaylarının eğitimlerinin (uzaktan eğitim, örgün eğitim ve uygulamalı eğitim (staj) dâhil) en geç 20 EYLÜL 2015tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir. 20 EYLÜL 2015 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan adaylar 05 ARALIK 2015 tarihinde yapılacak sınava giremeyeceklerdir. Bu sebeple; Eğitim Kurumlarının program girişlerini en geç 13 AĞUSTOS 2015 tarihinde saat 23:59’a kadar hatasız şekilde yapmış olmaları gerekmektedir."

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .