Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isag 19 - 22 eylül 2013 tarihlerinde isaf-safety and health 2013 iş güvenliği ve iş sağlığı fuarında

Konu, 'ARŞİV' kısmında Tuğba Yeşil Ağca tarafından paylaşıldı.

 1. Tuğba Yeşil Ağca

  Tuğba Yeşil Ağca CMNet Üyesi

  İSAG ( İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği ) 19 Eylül - 22 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan ISAF-Safety and Health 2013-İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarına Türkiye'nin en Büyük İş Sağlığı ve Güvenliği Bilim Topluluğu olarak katılımda bulunacağız.

  İSAG olarak Türkiye yaşanan iş kazalarına ve meslek hastalıklarına dur demek için bir araya gelen İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin sayısı günden güne hızla artmaktadır. Ülkemiz çalışanlarının yaşama tutunmasında çok önemli bilimsel çalışmalar yapacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin hayalini kurduğu iş kazalarının ve meslek hastalıklarının olmadığı Türkiye'sinde bu hedefe ulaşabilmenin yolu meslek saygınlığımızı ve gelişimini kazanmamızdan geçmektedir.

  İSAG ulvi amaçlarla yola çıkan bir bilim topluluğu olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerinin haklarını koruyarak ülkesinin çalışanlarını yaşamda tutabileceğine inanan bir bilim topluluğudur. Fuar standımızda bizimle 4 gün boyunca gönüllü olarak çalışmak isteyen üyelerimizi bekliyoruz.

  ISAF-2103 Fuarına damgamızı vurmaya hazır olun arkadaşlar. Türkiye'ye ve Tüm Dünyaya 19-22 Eylül arası İstanbul Fuar Merkezinden yani İSAF -2013 den sesleneceğiz.
  Türkiye Değişecek, İnsanlar Değişecek diyerek çıktığımız yolda bu değişimi gerçekleştirecek olan siz değerli meslektaşlarımızı bu tarihler arasında fuar alanına bekliyor ve Türkiye'ye ne kadar güçlü bir bilimsel meslek grubu olduğumuzu göstermenin zamanı geldiğine inanıyoruz.
  Bu konu hakkında gelişmeleri forumumuzdan http://www.isgfrm.com/threads/isag-...l-fuar-merkezinde-türkiye-ile-buluşuyor.9773/ takip edebilirsiniz.

  ALINTIDIR...
  İlgilenler olabileceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim...​
   
  Murat Erdem ve alya bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...