• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg belgesi

@eyavuz
google dan derken? çevre görevlisi belgesi gibi bir bakanlık mı yapıyor yoksa akademi dünyadan ücretsiz alınan isg belgesi de var yani bunun yanında da tonla para ve zaman ayırılması istenen akademiler de var bunların hepsinin, aynı şey olmadıkları kesin, nereden nasıl alınır makara yapacağınıza detaylı bilgi verseniz daha iyi olur?

@SelenG
hangi kurs, kim tarafından düzenlenen kurs? kursa kayıt olmadan da sınava katılabiliniyor mu? sınav bakanlık tarafından mı yapılıyor?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinde sağdaki yetkili kuruluşlardan bulunduğun ili ve yetki türü eğitim kurumu olanlardan bir kurs seçip fiyatta anlaşıp uzaktan eğitim, örgün eğitim ve stajını tamamladıktan sonra kurs senin bilgilerini ösym ye gönderir ve sen de ösymnin yaptığı sınavlara katılabilme şansı kazanırsın. Sınavlarda başarılı olursan ücretini yatırıp belgeni alırsın.

Gün itibari ile ortalama;
Kurs = 800 TL
Staj = 200 TL
Sınav = 180 TL
Belge Ücreti = 450 TL