• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

isg c sınıfı uzmanlık sınav sonuçalrı

S

salih38

arkadaşlar 2 temmuz da yapılan c sınıfı uzmanlık sınavı sonucları açıklandı :) ben geçmişim http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/diger/Ss/2011/IsYeriHekim_IsGUven_Uzm_Snv/Ss_Frm.asp

Cevap: isg c sınıfı uzmanlık sınav sonuçalrı

Hayirli olsun herkese, bende naip ise 21 araliktaki sinava girmeyi dusunuyorum fakat buradan Özel bİr kurulustan kurs alan arkadaslara bir sorum oalcak, belgelerin iptali konusu gundemdedir, net bilgisi olan var mi? Ankarda disinda oturdugumdan Çasgem den alamiyorum, Özel kurumlardan alirsak suan madur olur muyuz, bir bilen varsa en kisa zamanda cevap alabilirsm sevinirim, herkese iyi aksamlar.

25 aralık 2010 tarihinde girenlerin o durumu var.O da eski yönetmelik kapsamında ama yeni yönetmelik çıktıktan sonra girdikleri için...
Örneğin benim stajımı imzalayan tekrar sınava girecek.Bende onun stajı imzalarım artık....

Torba yasasından sonraki sınav geçerlidir ki 2 temmuz ve sonraki sınavlar buna dahildir.İlave etmek istiyorum bu ülkede heran herşey olabilir.!!!

çasgemden yetkililer geçen sene yeni yönetmelik çıktığı için artık iptal olma gibi bi durum olmayacağını söylediler bundan sonra alınacak eğitimler için. bu arada eylül ayında eğitimler de başlayacakmış büyük bir ihtimal

Öncelikle hepinizi tebrik ederek, konuyla alakasız olsada ufak birşey sormak istiyorum. Acaba bu eğitimleri veren bir kuruluş var mı kadıköyde? ben baya taradım ama bulamadım.

Kadıköyde yok.Üsküdar, maltepe e-5 , bahçeşehir beşiktaşda , okan mecidiyeköyde veriyor galiba aydın da vermeye başlamış ama kampüsünü bilmiyorum.Diğerleri fatih , gaziosmanpaşa filan

Teşekkürler cem bey. Bildiğim kadarıyla eğitim 15 gün sürüyor. Saatleri konusunda da bilgi alabilir miyim? İşten 6 da çıkıyorum eğer ayarlayabilirsem üsküdardakine gidebilirim.

Murat Bey, ilk 15 gün uzaktan eğitim. Günlük 8 saat siteye bağlı kalma şartı var. Ardından 90 saat sınıf dersleri. Çalıştığınız için haftasonu kurslarını araştırmanızda fayda var. Başarılar.