• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

isg c sınıfı uzmanlık sınavı

Cevap: isg c sınıfı uzmanlık sınavı

evet arkadaslar calısıyorum ama sorular cok acaıp normalde calıstıgım yerdede bu ısı yurutuyorum bazı konulara hakımım ama sankı cok eksıgım avr gıbı :S

çalışanlar avantajlı ben boştayım inş geçeriz casgemin hazırladığı 1900 soruya bakıyorum sadece yeterli olurmu acaba

bendeki sorular bunlar 2000 soru cavaplarıyla birlikte

Ekli dosyalar

• iş güvenligi uzmanlıgı çalışma soruları.pdf
    1.3 MB · Görüntüleme: 152
  • CVP ANAHTARI.pdf
    152.2 KB · Görüntüleme: 100

bunların içinde gereksiz sorular da var elinde daha az sayıda soru cevap olan paylaşırsa seviniriz. 4 günde 2000 soru zor gelebilir

@ozgur416

Eyvallah çok sağol bunlar cevaplarıyla bende vardı.Genede paylaşım için sağol

Birde şu mühürletme olayı hakkında bilgisi olan var mı?
Sınav giriş kartının altında 1 .Uyaarı

Bendeki sorular bunlar

Ekli dosyalar

• Çasgem Deneme-500 soru.zip
    72.4 KB · Görüntüleme: 106

var ben sordum geçen seneden kalma. düzünleme yapılmadığı için... öyle bişeye gerek yok dediler.

evet mühür önemli değil,çalışmayanlar babasına mı mühürletecekler allaşkına :):) ,
Bu arada sadece sorulara çalışmak ne kadar doğru olur bilemiyorum,piyasada gezen bazı sorular hatalı bu da yanlış bilgi edinmenize neden olabiliyor.

@tugbaco

Evet soruların ciddi bir bölümü hatalı ; o yüzden çıkmış sorular bakanlık tescilli olanlar tercih edilmeli.Bu arada 2005 soruları galiba onlara bir baktım moralim çok bozuldu.Çok acayip ayrıntılı sorular var.

Mühür konusunda az önce eğitim aldığım grupdan biri eski bakanlık çalışanı aynı zamanda eğitmenmiş.O muhakkak mühürlet demiş. İşi olmayanda eğitim aldığı kuruma mühürletsin demiş.Onu okuyunca bende sizin fikirlerinizi alayım dedim.Bazıları çift giriş belgesi mühürlü ve normal olarak gelmeyi düşünüyorlar.Bence de mühür olayı çok saçma olmazsa bizde bir çift giriş belgesi yaparız.

Birde şu var.geçmiş yıllarda bakanlık soru havuzu yapmak için eğitim kurumlarından soru istiyormuş.Bu sorulardan elinde olan var mı? Artı bu sınavda öyle bir uygulama var mı?

Eğitim kurumlarından istenen ve alınan sorulardan başka soru istenmemiş.O sorularda da hatalar var..

Bu gün eğitim aldığım kurumun semineri vardı.Orada mühür ile ilgili soruya bakanlığı arayıp gerek olmadığını öğrendiklerini söylediler.