• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg eğitimi için yetkilendirilmiş kurumların güncel listesi

Serap Töre Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba,

ÇASGEM' e girip baktım ama bulamadım. 2013 yılında güncellenmiş, ISG eğitimi vermeye yetkili kurumlar listesi lazım şu an. Çasgem de aradığım listeye ulaşmak için tıklayın diyor link şeklinde ama tıklamaya izin vermiyor.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar,

İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği eğitim kurumları Bakanlık tarafından yetkilendirilir ve kontrol edilir. 04.06.2013 tarihli güncel yetkilendirilmiş eğitim kurumlarını ekte bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• isg eğitim kurumları 04.06.2013.xls
    191 KB · Görüntüleme: 19
Çerez yer gibi eğitim kurumu açıyorlar.
Sonra bütün eğitim kurumları müşteri çekmek için fiyat kırmaya çalışacak.
Zaten eğitim kurumlarının kalitesinden şüpheliyim.
2 ay içinde 10 yeni eğitim kurumu açılmış İzmir' de.

Ben sözde iyi bir kurumdan eğitim aldım ancak ne uygulama ne de sınav açısıdan çok büyük faydasını göremedim. Bu konu zamanla daha da sıkıntı yaratacak.

@gülibik

kasım ayındaki sınav için kurslar kayıt alıyor şimdi.fazla beklemeyin