• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İSG eğitimi

gzdeyalcn

CMNet Üyesi
Kayıt
22 Temmuz 2011
Mesajlar
6
Beğeniler
1
#9
Arkadaşlar, İSG uzmanlığı C sınıfı için bu sınava herhangi bir eğitime katılmadan, doğrudan girme hakkımız var mı? Eğitim almak, eğitim yerlerine bu ücretleri hibe etmek zorunda mıyız?
 
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
248
#14
öyleyse kültür üniversitesini tercih ediyoruz.hem o bölgede eğitim veren başka yer yok diye biliyorum.bölgeye yakın olanlar için kolaylık olacak.
 

bll_2081

CMNet Üyesi
Kayıt
2 Ocak 2012
Mesajlar
363
Beğeniler
308
Şehir
ANKARA
#17
bence fiyat daha onemli. 1750 ye egitimi alabiliyorken neden 2500 vereyim ki? parayı sokakta mı dagıtıyorlar.Ehliyet kurslarında bazıları 1000 tl ye bazıları da 500 tl ye egitim veriyorlar sonucta ehliyeti calısıp alıyorsunuz :D duz mantıkla gidildiğinde polis cevirmesinde ben ehliyeti su kurstan bu kadar cok para vererek aldım desenızde cezayı sonucta yiyorsunuz :p hahahaha...sonucta sınavı kendimiz calısıp kazanacaksak bence eğitim verilen yerden coke eğitim ücreti önemlidir. Su soruyu sorayım o zaman 2500 tl verip sınavdan kalırsak paramızı iade ediyorlar mı ? sanmıyorum :D