• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg kurs yeri ve fiyati

Cogu universiteler isg kursu veriyor oldugunuz sehirdeki universitelerden arastiriniz ankara istanbul gibi llan sehirdeki kurslardan biraz fazla aliyolar ama iki taksit imkani sunuyolar bilginize

Kocaeli Üniversitesinde İSG tezsiz yüksek lisans var başvurmayı düşünenler ay sonuna kadar başvurabilir. İstanbul Anadolu yakası kurs için almayı düşünen varsa Mavi Akademi yi öneririm çok yardımcı oluyorlar fiyat ve derslerde.

@cagriuldes ben geçen sene başvurmuştum hem çevre mühendisliği tezli yüksek lisans hemde isg tezsiz yüksek lisans programına ikisinide kazandım ama sadece çevre mühendisliği tezli yüksek lisansa kayıt yaptrdım haliyle isg programının vize finali hakkında bi bilgim yok :/

@cagriuldes rica ederim

1)peki eğitim almadan sınava girsek yani isg bilgim var ama bir eğitim kurumuna gidip o 2 haftalık 1 haftalık neyse o programlara gitmedim sınava girebilirmiyim
2)İSG ile ilgili bir şeyler duymuştum. Uzman olan bir kimse sadece o işi yapacak yani bir yandan mühendislik kimyagerlik yapamayacak doğruluğu nedir acaba
3)son olararak uzman mühendis olayı geliyormuş sanırım. Bilgileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

1. Bir kez eğitim veya kursa gittiyseniz sınav hakkınız var (4-5 defa emin değilim)
2. Benim bildiğim uzman olduğunuz takdirde yapamıyorsunuz
3. Bunu bende merak ediyorum :)