Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg kurs

Konu, 'ARŞİV' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

 1. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  arkadaşlar benim sorum şu:
  ben bir isg kursuna başvurmuştum. kayıt yaptırdım. daha sonra vazgeçtim ve kursu arayıp vageçtiğimi ve iptal edilmesini söyledim. onlar da tamam dediler. ama 2 ay sonra aradılar ve staj yerini ayrla parayı da ayarla dediler...belgeleri bakanlığa gönderdikleri için şu anda iptali söz konusu değilmiş. onlar da bana madem öyle zaten bunun 3 yıl süresi var dediler. bu doğru mudur. yani ben derslere girmedim ama imza atılmış. bir sene sonra gelip derslere misafir öğrenci olarak girebileceğimi söylediler. daha sonra da sınava girebileceğimi söylediler... sonuç olarak bu dedikleri 3 yıl geçerli bir süre midir?
   
 2. M. Hayri Cüneydi

  M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

  Normal şartlarda fiziki katılım olmadan kursu bitirmeniz kanunen yasak bildiğim kadarı ile.3 yıl konusu ise doğrudur.3 yıl içinde istediğiniz sınava girebilirsiniz.Hatta ilkini veremezseniz 2. sınav için de aynı şey geçerli.
   
  Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
 3. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  anladım. ama imzalar atılmış.. artık nasıl oluyorsa.
   
 4. M. Hayri Cüneydi

  M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

  :) O kadarını açıkçası bilemeyeceğim. :)
   
 5. Fatma Gül Es

  Fatma Gül Es Genel Yönetici

  Kendileri atmışlardır :) Sonuçta belgelerinizi bakanlığa göndermişler, yani siz o kurumdan eğitim alıyor olarak görünüyorsunuz. Kursa da devam zorunluluğu söz konusu olduğundan, tamamen sizi düşündüklerinden (!) sizin yerinize imza atmışlardır. Sadece tahmin ;)
   
  M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
 6. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  yani zaten dedi ben attım diye. çok düşünürler bizi
   
 7. Emre Özer

  Emre Özer CMNet Üyesi

  Eskiden ehliyet kurslarında da olurdu.Gitmeden belgeyi verirlerdi.Ona benzemiş .Senin yerine de sınava giriyorlarsa süper :D
   
 8. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  şimdi herşeye tamam dedim parayı da ödeyeceğim. ama sınava bir sene sonra gireceğim daha doğrusu 2015 in ilk sınavına gireceğim. derslere girebilirsin dediler. bir sene sonra gittiğimde senin burda işin yok defol derlerse.. ki derler :D
   
 9. Türkan Çolak

  Türkan Çolak CMNet Üyesi

  ne güzel bir kurs.. bizimkiler 9 saati geçemezsnz yoksa kaydınız yanar diyor :mad: almazlarsa videolardan notlardan çalışırsınız zaten kurstata slayt okumaktan başka bişey yok :ckskc:
   
 10. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  peki şu uzaktan eğitimin herhangi bir faydası olur mu? çünkü eğer şimdi kabul edersem ve parayı ödersem ancak 2 sene sonra girebileceğim derslere. ve sonrasındaki sınava
   
 11. Türkan Çolak

  Türkan Çolak CMNet Üyesi

  tabi olur ondada aynı konular anlatılıyor. ama en azından kurs hocalarının da slaytlarını al..
   
 12. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Peki baştan iptal ettiğinizi ve onayladıklarını hatırlatmadınız mı? Eğer hatırlattığınızı kabul ediyorlar ise bu durumda hatalı oluyorlar bırakın cezalarını çeksinler, kaldı ki sizin yerinize usulsüz imza da atmışlar, durumum yok diyin o yüzden iptal ettirmiştim zaten diyin ve ya taksit yaptırın ya da indirim derim ben. Durumu leyhinize çevirin bence çünkü mağdursunuz.
   
 13. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  hepsini dedim zaten ama sonunda 2 sene girebileceğimi söyledim. şimdi de şöyle düşünüyorum: parayı ödeyeceğim ne derse girdim ne uzaktan eğitimi aldım. yani kurs bana hiç birşey vermeden ben onlara parayı ödersem bu biraz aptallık olur zaten. o yüzden vazgeçicem ne halleri varsa görsünler. benim tek sıkıntım kursa ilk gittiğimde imza attım kayıt aldılar ama herhangi bir para vermedim. sıkıntı benim atmış olduğum imza işte yoksa hiç sallamam
   
 14. Birgül Bakanoğlu

  Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

  senin yerinde olsam kurs yerine hiç birşey ödemem :) sen sınava seneye gireceksen neden boşu boşuna zamanından çalınsınki nezaman gireceksen sınava ozaman kayıt yaptır bence. tabi kayıt yaptığın sırada senet falan imzaladınmı iyi düşünmen lazım :)
   
 15. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  yok yok senet falan yok işin içinde. sadece o ilk kayıtta bir imza attım o kadar. başka bir şey olmadı
   
 16. F.Kansu

  F.Kansu CMNet Üyesi  o imza attığın taahhüttür. bizde senin gibi iptal etmek istedik arkadaşlarla , "taahhüt ve sözleşme imzalattık" dediler. bir nebze senet gibi :mad: o yüzden parayı istemeleri normal. yoksa avukat felan uğraşırsın sıkıntı yani. :ckskc:.

  bence sende hemen verme ücreti azcık uğraştır. :kyfmyrn::kyfmyrn:
   
 17. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  zaten veremiyorum da parayı. o imza olmasa hiç düşünmem de
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları