• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İSG Tezsiz Yüksek Lisans

hurri time

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
als
Merhabalar,
İSG Tezsiz Yüksek Lisans programı için önerebileceğiniz kurum ya da Üniversite var mıdır? Tam liste bulmak oldukca zor.
Ayrıca fiyat aralığı makul seviyede sizce ne olmalıdır?

Yeni yüzyıl. Ben şuan yapıyorum hem fiyat hemde zamandan tasarruf 6 ayda bitiriyor. Hatta sanirim şuan kayıt alıyorlar Aralık sınavına yetiştirmek için

@Fatih Özcan
hocam varda yok gibi birşey. millet birbirinin yerine imza atıyor. şuana kadar 1 hoca sadece devamsızlığı sıkıntı yaparım dedi. onun dersinde de askerlik için gelenler hariç diğer arkadaşlara imzalar atıldı. :)

@Abdulkerim DOĞAN
evet bende kayıt yaptırdım muhtemel aynı sınıftayızdır :)
#Araştirmalar sonucu en iyi tercih YeniYüzyıl diye karar verdim.

ben de arayış içindeyim, eğitim saat ve günleri nasıl, nerde veriliyor eğitim ve en önemlisi fiyatı nedir @Abdulkerim DOĞAN

Damar Akademi 6 bin, uzaktan 2 dönem. Araştırdıklarım arasında en öne çıkandı, devlet üniversitelerine güvenemiyorum, belli bir akademik dönemleri var, 2019 ilk sınava yetişme durumu kritik olabilir.

@Gülay

yeni yüzyıl %60 örgün %40 uzaktan eğitim. eğitimler üniversitenin cevizlibağ metrobüs durağı karşısında ki kampüsünde veriliyor. örgün dersler cumartesi ve pazar günü. uzaktan eğitimler haftaiçi oluyor. ücret 6000 nakit 6500 taksitli fiyatı. 6 ayda mezun ediyor. 1 dönemi 2 dönem gibi yapıyorlar biraz hızlı bitiyor. bence yeniyüzyılı bir araştırın. 2019 ilk sınava yetiştiren bir dönem açacaklar. facebookta ''istanbul yeni yüzyıl üniversitesi indirimli yüksek lisans ve eğitim fırsatı'' adında bir grup var oradan takip edin derim :)

@Hurkan Coskun

hocam ben şubat döneminde başladım 10. gruptayım 1 ay sonra mezun oluyorum :)

@Fatih Özcan

fatih hocam o kısımlar kolay. vizeler uzaktan ancak finaller için gelmeniz gerekiyor.

@Abdulkerim DOĞAN keşke bu yılın son sınavına yetiştirebilseler :( C ler 2019 da tehlikeli sınıfa bakamayacak 2019 da ilk sınav mayısta, kötü bir süreç olacak.

@Gülay

ya nisan ayının sonunda yada mayısın ilk haftası 2. eğitim dönemini açtılar aralık sınavına yetiştirmek için onu kaçırdınız maalesef

@Abdulkerim DOĞAN
Bahsettiğiniz facebook grubunda yönetici biriyle görüştüm söz veremem dedi. Final için sadece gelirim sıkıntı yok o kısımda.

Ama kimse devam ve uzaktan vize ile ilgili garanti vermiyor.

Cumhuriyet Üniversitesi 1. ve 2. öğretim olarak programı mevcut. 2. öğetimi ücretli. Derslere de ben yaparken %50 devam istiyorlardı, şimdi nasıl bilemiyorum.

@Fatih Özcan

elbette kimse garanti vermiyor üstadım. ancak sınıfın whtsp grubu oluşturuluyor. notlar vs herşey oradan yürüyor. siz oradan durumunuzu paylaşınca yerinize imza atanda oluyor. şahsen derse hiç gelmeyip yüzünü hiç görmediğim birçok kişiye imza atıyorum sadece finale geldi ve gittiler :) hatta birçok hocanın umrunda bile değil devam durumu. çünkü herkesin maksadı belli. onlarda bu işi biliyor

kursa gitmek bana çok zor geliyor, zaten 2-3 bin arası kursa vereceğim, 6 bin verir hem kursa gitmez (işten izin almak çok zor), hem de erkenden sınava girmeye hak kazanırım. Yüksek lisans her anlamda daha karlı. Uzaktan yapan üniversiteler var, takipteyim.