• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg'nin hali

Ercan Koca

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Karadeniz Holding
İnternette gezinirken buldum. Bakın değerli devlet büyüklerimiz isg konusunu nasıl ciddiye alıyorlar...

Ekli dosyalar

• 2-2025.pdf
    83.4 KB · Görüntüleme: 64
  • 2-2068.pdf
    92.7 KB · Görüntüleme: 47
2023 nedir:acpsnr: şaşkınlığımı gizleyemiyorum, bu kadar süre de mi ancak gelişme, uyum sağlanacak inanılmaz

Ne bekliyordunuz arkadaşlar. çeşitli ortamlarda söylediğim zaman defalarca tepki aldım ama bildiğimi söylerim yine isg gömleği Türkiye 'nin üzerine bu haliyle büyük. Hiç değilse teklifi veren gerçekçi bir tavır sergileyerek 2023 demiştir diye düşünüyorum..

İş güvenliği sınavını ösym almış arkadaşlar. ve nasıl bir sistem uygulayacaksa 120 tl lik bu zamana kadar hiç bir sınav için duymadığım bir ücret isteniyor. Ben yorum dahi yapamıyorum arkadaşlar....

@Ercan Koca
Aynen öyle bunu ilk duyduğumda bende aynı tepkiyi vermiştim, bu resmen soygunculuk yani baska bişey değil!!! Daha önce 35 TL olan sınav neden şimdi 120 TL ? Soru kitapçıkları altın kaplama herhalde çok merak ediyorum...Hayır sanki iş güvenliği konusunda çok profesyonelmişiz gibi birde sınav ücretinin standartını yükseltmişler, durum içler acısı..!!!

@Fatih Özcan

Fatih Bey o zaman ne değişti acaba. İnanın bana belki vardır ama ben hiç bir sınavın bu kadar yüksek ücretle girildiğini görmedim. Bu nedir? Hangi nedenle sınav ücreti bu kadar artırılmıştır. Bence bir açıklama yapılması gerekmektedir.