• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İski Atıksu Görüş Yazısı

Esra Tiğiz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Obalılar Kağıt Metal Plasik Cam Toplama Ayırma San. Tic. Ltd. Şti.
Merhabalar,
Ambalaj atığı toplama ve ayırma tesisi olarak İski atıksu görüşü için gerekli belgeler ve başvuru süreci nelerdir?

Merhaba, ben de chrome, mozilla, explorer'dan denedim fakat her yerde hata veriyor. Tesis Ümraniye'de.
Ümraniye iski müdürlüğününe başvurmam yeterli değil mi? havza müdürlüğüne de başvurmam gerekiyor mu?
Teşekkürşer

Merhaba tekrar bir sorum olacak
Çevre İzin başvurumuza iski atıksu görüş eksikliği geldi.
bu tesisimiz organize sanayi içerisinde
bu durumda organizeden mi ilerlemem gerekiyor ?

Merhaba,
Bu konuyla ilgili organize sanayi yönetimiyle görüşürseniz daha iyi olur. Bazı organize sanayi bölgeleri kendileri süreli olarak atıksu görüşü vermekte. Eğer böyle bir durum yok ise direkt İSKİ'ye başvuru yaparsınız.

İski'nin gsmr başvurusu için internetten dolduruyorum ama en sonunda başvurunuz alınamadı diyor, deniyorum ama olmuyor. Sanırım bu sorunu daha önce yaşayan da olmuş, acaba hala aynı sorun devam mı ediyor?

Başvuru formunu doldururken yalnızca zorunlu olan alanları (kırımızı yıldız ile işaretli olan) tamamı büyük harf olacak şekilde doldurup deneyin.

sadece zorunlu alanları doldurmuştum fakat her şeyi mi büyük harfle yazmalıyım? Mail de dahil mi?