• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iso 14001:2004 Çevre yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

Esra Kalaycı

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar;

5-9 MAYIS 2010 tarihlerinde ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimi planlamaktayız.Eğitime ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurs ile ilgili detaylı bilgiyi 0-212 547 31 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.
KURS HEDEFLERİ

ISO 14001 Denetim Tekniklerinin Aktarılması
Denetim Planlaması
Doküman İncelemesinin Anlaşılması
Denetçi Adayları Yetiştirmek
Denetim Sürecine Ait Bütün İncelikler İşlenecektir. Kursun temel hedeflerini oluşturmaktadır.

KURS İÇERİĞİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standart Maddelerinin Analizi
Çevre Yönetim Sisteminin Temelleri
Çevre Mevzuatlarını Anlamak
Dokümantasyon Yapısı
Denetimin Tamamlanması
Uygulamalı Denetim Teknikleri

KATILIMCI PROFİLİ
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi baş denetçisi olmak isteyenler, yönetim temsilcileri, Çevre yönetim sisteminde kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları, şirketlerinde Çevre Yönetim Sistemlerinin 1.taraf denetimlerinde (iç denetim) görev alacak çalışanlar bu eğitimden yarar sağlayabilecektir.

EĞİTİM SÜRESİ : 5 GÜN EĞİTİM TARİHİ: 5-9 MAYIS 2010 (09:00 - 18:00)
EĞİTİM YERİ : ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

EĞİTİMCİ : Hakan Çırak (Baş Denetçi) – Zühtü Özdemir (Baş Denetçi)

EĞİTİM DİLİ ve NOTLAR: Türkçe. Sınav Türkçe yapılacaktır.

ERTELEME: Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde YBM eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda önceden ödenmiş eğitimler için %100 iade yapılacaktır.

YAPILAN KAYDIN İPTALİ: Katılımcıların eğitim tarihinden 3 veya daha az gün önce yaptıkları iptallerde yatırılan ücret %50 kesintiye uğrar. Eğitimin günü ve eğitim sırasında yapılan iptallerde iade yapılmaz.

Eğitime, aynı şirketten 2 kişinin katılması durumunda % 5, 2 kişiden fazla kişinin kayıt yaptırması durumunda % 10 indirim yapılacaktır. Ödemelerde BONUS karta 2 - 3 taksit uygulanabilir. Öğle yemeği, ikramlar ve eğitim notları ücrete dahildir.

İRTİBAT BİLGİLERİ: Yönetim Belgelendirme Merkezi Test ve Gözetim Hiz. Ltd. Şti.
Seyit Nizam Mah. Seyit Nizam Cad. Akevler Residences C2 Blok K:4 D:16
Zeytinburnu /İST. Tel: 0 212 547 31 00 Fax: 0 212 547 76 00 E-mail: info@ybm.com.tr - esra@ybm.com.tr