• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçi Eğitimi

Bu belgeyi alabilmek için öncelikle iç denetçi sertifikasına mı sahip olmak gerekiyor acaba :rolleyes:

İç Denetçi Eğitimi şartı yok. Ancak eğitimi aldıktan sonra baş denetçilik yapabilmen için 4 yıllık mezuniyet şartı aranıyor. Orta ve üst düzey çalışanlar, çevre ile ilgilenen herkes bu eğitime katılabilir. Eğitim sonrasındaki staj süreci için de ilgili firma destek olur..

Ancak amaç baş denetçi olmak değil de eğitimi alıp kendi kurumu için uygulamaksa 4 yıllık mezuniyet şartı aranmıyor..

Arkadaşım ile konuştum şartları anlattı eğitim sonrası destek oluyorlar staj şeklinde kendi çalıştığınız yerde sistem kurabiliyorsunuz

3. taraf denetim firmalarında tetkikçi olmak için gerekli aslında bu sertifikalar. Biraz daha tecrübelendikten sonra almayı düşünüyorum

@Burcu_ oda olabilir tabi kendi çalıştığın yerde sistemi kurabilme yetkisi de verebiliyor eğitim için adımı verebilirsiniz bilgi verecektir arkadaş

Okumak büyük aptallık haline geldi hocam.
Gir açıktan oku al belgeleri iş yap.
Maşallah ucuz eğitimde hayatta bulamıyoruz zaten.
Sonumuz hayrolsun ...