• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ıso 14001 baş denetçilik eğitimi

Esra Kalaycı

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar;
9-13 ARALIK 2009 tarihlerinde yapılması planlanan ISO 14001:2004 Baş Denetçilik eğitimine ait detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Diğer eğitimlerle ilgili bilgiye (
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) adresinden ulaşabilirsiniz.

KURS İÇERİĞİ
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standart Maddelerinin Analizi
Çevre Yönetim Sisteminin Temelleri
Çevre Mevzuatlarını Anlamak
Dokümantasyon Yapısı
Denetimin Tamamlanması
Uygulamalı Denetim Teknikleri

KATILIMCI PROFİLİ
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi baş denetçisi olmak isteyenler, yönetim temsilcileri, Çevre yönetim sisteminde kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları, şirketlerinde Çevre Yönetim Sistemlerinin 1.taraf denetimlerinde (iç denetim) görev alacak çalışanlar bu eğitimden yarar sağlayabilecektir.

EĞİTİM SÜRESİ : 5 GÜN EĞİTİM TARİHİ: 9-13 ARALIK 2009 (09:00 - 18:00)
EĞİTİM YERİ : İSTANBUL
EĞİTİM YERİ : İMESOB Seminer Salonu / Taksim (İst. Madeni Eşya San. Od. Birliği)

EĞİTİMCİ : Hakan Çırak (Baş Denetçi) – Zühtü Özdemir (Baş Denetçi)

EĞİTİM ÜCRETİ: 700 YTL + KDV
Eğitime, aynı şirketten 2 kişinin katılması durumunda % 5, 2 kişiden fazla kişinin kayıt yaptırması durumunda % 10 indirim yapılacaktır. Ödemelerde BONUS karta 2 - 3 taksit uygulanabilir. Öğle yemeği, ikramlar ve eğitim notları ücrete dahildir.

İRTİBAT BİLGİLERİ: Yönetim Belgelendirme Merkezi Test ve Gözetim Hiz. Ltd. Şti.
Seyit Nizam Mah. Seyit Nizam Cad. Akevler Residences C2 Blok K:4 D:16
Zeytinburnu /İST. Tel: 0 212 547 31 00 Fax: 0 212 547 76 00 E-mail: info@ybm.com.tr - hakan@ybm.com.tr

Bir şey sormak istiyorum zamanında aldığım iç tetkikçi eğitiminde bize söylenen şey baş denetçi olmak için; birkaç yıl deneyim kalite sistemi altında imza falan olması gerekiyordu sanrım bu 4 veya 5 yıl sonunda olabilecek bir şeydi. Bu durum ne oluyor aydınlatırmısınız. İlla denetim yapan bir firmaya bağlı olmanız mı gerek baş denetçi olmak için? Son soru saçma oldu tabii ki aydınlatırsanız sevinirim.